7 grzechów głównych ….w damsko-męskich relacjach
Czas czytania:2 min

7 grzechów głównych ….w damsko-męskich relacjach

0 0

Nic szybciej nie zabija relacji między kobietą a mężczyzną niż popełnienie jednego z siedmiu grzechów głównych randkowania

1. Nastawienie na seks

Oczywiście nikt nie zabroni Ci iść do łóżka z facetem po pierwszej randce. Ale jeśli pójdziecie ze sobą do łóżka za nim się dobrze poznacie to pojawia się ryzyko, że ten związek nie wypali, a Ty pozostaniesz jedynie z poczuciem niesmaku i zawodu. Pamiętaj dla faceta będzie bardziej atrakcyjna kiedy będziecie Cię musiał zdobyć. Więc nie bój się i nie daj się przekonać, że seks na pierwszej randce jest właśnie dla Ciebie.

2. Zbyt szybkie otwarcie

Pamiętaj, że nie powinnaś się spieszyć z powiedzeniem mu o wszystkich smutnych historiach z dzieciństwa. Mimo, że to naturalne i w ten sposób chcesz przyspieszyć proces wzmacniania waszej więzi, musisz stopniować ilość informacji, które mu o sobie opowiadasz. Przecież nie chcesz go przestraszyć lub pokazać mu jak bardzo potrzebujesz współczucia?
3. Zbyt dużo SMS/Email/telefonów

Nie dzwoń do niego, nie pisz wielu smsów czy maili. Musisz mu po prostu zaufać i jeśli podczas jednej rozmowy mówi, że wszystko jest porządku, uwierz mu. Jeśli zbyt często będziesz do niego wydzwaniać, wówczas pomyśli, że trzymasz go na krótkiej smyczy i chcesz go ograniczyć. W ten sposób odstraszysz od siebie mężczyznę. Tak więc odłóż telefon, powoli odwróć się od komputera i pomyśl co dziś wieczór założysz na siebie, by zaskoczyć go swoim wyglądem.

4. Szpiegowanie

Może być to bardzo kuszące, aby wziąć jego telefon i zobaczyć kogo ma w kontaktach (nie oszukujmy się tak naprawdę interesuje nas ile kobiet wśród jego znajmowych znajduje się w jego  kontaktach), ale musisz pamiętać, że każdy ma prawo do prywatności, a szpiegowanie telefonu to naruszenie tego prawa. Wyobraź sobie, jak Ty byś się czuła, gdyby facet szperał w Twoim telefonie.

5. Udawany orgazm

Wydaje Ci się, że udawanie orgazmu, jest czymś w rodzaju białego kłamstwa? Nie chcesz mu pokazać, że tym razem nie znalazł tajemniczego punktu G lub po prostu nie chciałaś mu sprawiać przykrości , bo dziś nie miałaś ochoty na seks. W dłuższej perspektywie, w rzeczywistości robisz sobie jedną wielką krzywdę pozwalając mu myśleć, że jego ruchy są miłe, kiedy tak naprawdę nie są.

6. Zmuszanie mężczyzny do zmiany

Ludzie nie zmieniają się zbyt często, a wraz z wiekiem jest to coraz trudniejsze. Problem trudności zmiany swoich przyzwyczajeń dotyczy przede wszystkim panów. Więc jeśli istnieją rzeczy, które Cię naprawdę irytują i nie możesz ich znieść, może trzeba pomyśleć o zmianie partnera? A może to, co Ci w nim przeszkadza to tak naprawdę drobnostka i na dłuższą metę Ci to nie przeszkadza?

7. Zaniedbanie siebie

Bardzo ważne jest, by pielęgnować przyjacielskie relacje, poświęcając na to całą energię i czas, jednak zaniedbywanie własnych potrzeb jest ogromnym błędem. Jeśli masz ochotę na wypad z koleżankami, zrób to. Idź do SPA lub fitnessklubu. Udaj się na zakupy. Czy jesteś w związku czy nie, należy zawsze kochać i dbać o siebie w pierwszej kolejności.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Pieluchy wielorazowe – oszczędność i wygoda
Next post Jak oderwać dziecko od telewizora?