Czym są i co dają kroniki Akaszy?
Czas czytania:1 min

Czym są i co dają kroniki Akaszy?

0 0

Każdy z nas szuka odpowiedzi na pewne, nurtujące go pytania. Chcemy lepiej poznać siebie i swoich bliskich oraz rozwiać dręczące nas wątpliwości. Szukamy pomocy u psychologów, ale z reguły pozostajemy bez odpowiedzi. Wtedy z pomocą mogą przyjść kroniki Akaszy. To jedno z najlepszych narzędzi diagnozujących, jakie kiedykolwiek stworzono. Czym dokładnie są? Jak działają? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czym są kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy nazywane są w różny sposób. Określa się je również jako Księga Życia, Kosmiczny Umysł, Uniwersalny Umysł, Oko Boga albo Słowo Boże. Tak naprawdę kroniki Akaszy nawiązują do pewnej przestrzeni duchowej, jaka istnieje na świecie. Już naukowcy bowiem stwierdzili, że istnieje określone Uniwersum, Przestrzeń czy też Wszechświat. Akasza to natomiast energia, która służy do zapisywania informacji w kronikach, tworząca jednocześnie otaczający nas Wszechświat. Samo słowo Akasza wywodzi się natomiast z Tybetu. „Aka” to przestrzeń i miejsce przechowywania. Z kolei „Sa” to niebo, ukryte i sekretne.

Jak działają kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy dadzą Ci wiele odpowiedzi oraz rozwieją wiele dylematów. Niejednokrotnie przecież każdy z nas zadawał sobie pytanie – czy w życiu zmierza we właściwym kierunku i czy podejmowana właśnie decyzja jest słuszna. Kroniki Akaszy mają zatem wytyczać pewien kierunek i utwierdzać w przekonaniu, że podejmowane działania się opłacą. Można przy tym pytać absolutnie o wszystko. Kroniki Akaszy podpowiedzą jak powinna potoczyć się Twoja kariera zawodowa, czy Twój obecny związek ma przyszłość, a także czy Twoje relacje rodzinne utrzymają się na dobrej stopie. Biznesmeni na podstawie kroniki Akaszy kreują nawet wizję przyszłości swojego przedsiębiorstwa.

Kto może skorzystać z kroniki Akaszy?

Co przy tym istotne kroniki Akaszy to narzędzie dla wszystkich. Aby z nich skorzystać wystarczy otwarty umysł. Oczywiście zdecydowanie łatwiej jest wdrożyć się w ten mechanizm tym, którzy już pracują z energią albo długo medytują. W pewien sposób też kroniki Akaszy umożliwiają oczyszczenie umysłu, odciążenie go z trudnych, męczących pytań. Czytanie kroniki Akaszy stanowi zatem niezwykle ważną umiejętność. Samodzielne zgłębianie tej wiedzy bywa trudne. Istnieją jednak pewne kursy i warsztaty o różnych poziomach zaawansowania, na których można nauczyć się prawidłowego czytania kronik Akaszy.

Jak rozwiązać swoje problemy?

Warto też podkreślić, że wszystkie odpowiedzi na pytania zapisane są w kronikach Akaszy. Wszystkie mają też swoją przyczynę karmiczną. Za pośrednictwem Mistrzów kronik Akaszy można nie tylko dowiedzieć się w czym tkwi ta przyczyna, ale również ją rozpuścić, uzdrowić, oczyścić, doznając ogromną ulgę.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Adaptacja w szkole i przedszkolu okiem eksperta
Next post Czy warto inwestować w białe zasłony?