Kiedy warto sięgnąć po poduszkę ortopedyczną dr Sapporo?
Czas czytania:1 min

Kiedy warto sięgnąć po poduszkę ortopedyczną dr Sapporo?

0 0

Gdy po przebudzeniu odczuwasz zdrętwienie karku lub ramion, dokuczają Ci bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, bóle głowy lub mięśni obręczy barkowej, odczuwalną ulgę mogą przynieść profesjonalne poduszki ortopedyczne marki dr Sapporo. To polski producent sprzętu dedykowanego m.in. osobom borykającym się z różnorodnymi zmianami dyskopatycznymi oraz artretycznymi bólami szyjnego odcinka kręgosłupa

Co różni poduszki ortopedyczne od tradycyjnych?

Podstawowa różnica polega na rodzaju zastosowanego wypełnienia. O ile w przypadku tradycyjnych poduszek stosuje się naturalne lub syntetyczne wypełnienia charakteryzujące się dużą elastycznością, o tyle w poduszkach ortopedycznych i profilaktycznych wypełnieniem są zwykle specjalne rodzaje pianek o dużej gęstości, które uginają się jedynie punktowo, w miejscach bezpośredniego nacisku. Dla przykładu w sztandarowych produktach marki dr Sapporo stosuje się termoplastyczne pianki Blue Memory – pod wpływem nacisku i temperatury takie pianki dopasowują się do anatomicznego kształtu ciała śpiącej osoby, zapewniając optymalne podparcie pod głowę oraz szyjny odcinek kręgosłupa. Dzięki temu podczas snu mięśnie odpowiedzialne za stabilizowanie kręgosłupa mogą się rozluźnić i odpocząć. Tym samym zmniejsza się napięcie mięśniowe i budzimy się bez uczucia bólu.

Kto powinien korzystać z poduszek ortopedycznych?

Docelowymi odbiorcami profesjonalnych poduszek z pamięcią polskiej marki dr Sapporo są osoby uskarżające się na dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa w odcinku szyjnym, narzekająca na bóle głowy, karku oraz ramion. Z takiego sprzętu korzystać mogą również osoby młode, zdrowe, które dotychczas nie zgłaszały żadnych dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa – warto pamiętać, że zmiany w odcinku szyjnym nie pojawiają się nagle. Pracujemy nad nimi przez wiele lat, śpiąc na nieodpowiednich, zwykle zbyt miękkich poduszkach niedopasowanych do naszych indywidualnych uwarunkowań anatomicznych. Profilaktyczne użycie poduszek anatomicznych może pomóc w ograniczeniu ewentualnych dyskopatii i zmian artretycznych, tym samym minimalizując ryzyko ewentualnych dolegliwości bólowych w przyszłości.

Jeśli odczuwasz dolegliwości bólowe w okolicach szyi, ramion lub głowy, zwłaszcza zaraz po przebudzeniu, zainwestuj w profesjonalną poduszkę ortopedyczną wypełnioną termoplastyczną pianką dopasowującą się do anatomicznego kształtu ciała. Oryginalny sprzęt marki dr Sapporo (dostępny m.in. w https://www.e-poduszki.pl/dr-sapporo-m4) powinien ograniczyć występujące dolegliwości bólowe i zmniejszyć ryzyko powstania nieodwracalnych zwyrodnień w odcinku szyjnym kręgosłupa.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Chlorofile – dlaczego są ważne w diecie?
Next post Wakacyjne inspiracje – Ibiza, Mykonos a może Nicea?