Kocham być Mamą, czyli za co Polki cenią macierzyństwo?
Czas czytania:2 min

Kocham być Mamą, czyli za co Polki cenią macierzyństwo?

0 0

Dlaczego Mama kocha być Mamą? Co jest takiego wyjątkowego w macierzyństwie? Czy jego trudy zostają wynagrodzone? To trudne pytania, na które właściwych odpowiedzi mogą udzielić tylko Mamy. Jako marka NUK przeprowadziliśmy akcję Kocham być Mamą, dzięki której zebraliśmy wyjątkowe historie, pokazujące, za co Polki kochają być Mamami

Małe rzeczy cieszą najbardziej

A kto potrafi tego nauczyć, jak nie malutka istota – dziecko. Wcale nie jest trudno zatracić się w codziennym życiu, zawodowych priorytetach i ciągłej gonitwie po „więcej”. Skutkiem tego jest to, że nie cieszą nas już duże sukcesy, a co dopiero mówić o tych drobnostkach; codziennościach; rzeczach, które z pozoru nie mają znaczenia. Z pozoru… no właśnie. Tak naprawdę, pod tymi drobnostkami jest ukryty prawdziwy sens życia i właśnie Mamy uczą się tego od swoich Maluszków. Tego, że wystarczy spędzić ze sobą wspólną chwilę, by czarne chmury odeszły; że wystarczy spojrzenie Malucha, aby ta złość, która towarzyszy od rana z nieprzespanej nocy – odeszła w zapomnienie. Tylko i aż tyle. Tylko – bo ta malutka istota uczy cieszyć się z drobnostek i aż – bo dzięki tym drobnostkom zawsze na niebie świeci Słońce.

Najlepsza na świecie rzecz dla każdej Mamy

Wcale nie jest to noc bez pobudek czy też kubek ciepłej kawy, którą na spokojnie można dopić do końca. To te dwa słowa – Kocham Cię – wypowiedziane trochę nieskładnie przez ustka Maluszka. To ten uśmieszek, gdy oczka Dziecka wpatrują się w oczy Mamy. Właśnie te rzeczy są najlepsze na świecie dla każdej Mamy. Te drobne momenty potrafią pozytywnie nastroić na cały dzień, sprawiając że każdy z nich jest tym najlepszym i wyjątkowym.

Aż chce się żyć

I to nie byle jak, ale żyć tak naprawdę. Bycie Mamą daje ogromną siłę do tego, aby pokonywać trudy życia, przeciwności losu i niepowodzenia dnia. To wszystko dlatego, że obok nas jest ta mała istotka, nasz Maluch, kochane dziecko. Mamy w ramach akcji #KochamByćMamą przeprowadzonej przez markę NUK podkreśliły, że nie ma lepszego uczucia od tego, że wiesz, że dla tej jednej malutkiej istoty jest się jedną z najważniejszych osób. Właśnie to jest tym głównym motorem napędowym do tego, aby żyć na 100%.

#KochamByćMamą, bo…

Mamy kochają nimi być, bo macierzyństwo daje poczucie spełnienia, ogromne szczęście, a dzięki dzieciom każda kobieta chce być jeszcze lepszym człowiekiem i coraz lepszą wersją samej siebie. Inne, najczęściej pojawiające się odpowiedzi udzielane przez Mamy w ramach akcji, były następujące – dziecko uczy bezwarunkowej miłości, odkrywania świata na nowo, wybaczania, zrozumienia, wytrwałości i przekraczania własnych granic. Podsumowując, nie ma piękniejszej przygody niż macierzyństwo, a bycie Mamą to nieskończona talia kart, która dzień po dniu odsłania jedną z nich, pokazując nieznane dotąd rzeczy.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Sycylijskie Arancini
Next post Jeansowy must have