Witamy w Sylvanian Village!
Czas czytania:1 min

Witamy w Sylvanian Village!

0 0

Kraina Sylvanii powstała nieco ponad 35 lat temu w Japonii, ale dziś można wybrać się do niej we własnym domu – o ile posiada się figurki Sylvanian Families.

Jak wygląda życie w Sylvanii?

Rodziny zwierząt wiodą swój żywot w przytulnych wiejskich domkach. Prowadzą spokojne życie, w którym chwilę odpoczynku w domowym zaciszu przeplatają się z okazyjnymi wizytami na targowisku, w cukierni, lodziarni czy supermarkecie. Nie nudzą się jednak! Najbardziej spragnione przygód zwierzątka mogą nocować na polu namiotowym lub wyruszyć w trasę minivanem. Przedszkolaki w krainie Sylvanii bawią się na zamkowych placach zabaw, na młyńskim kole i w domkach na drzewie, a po zajęciach wracają do domów trójkołowymi rowerami lub w wózku spacerowym, po drodze wpadając na gofry ze sklepu ze słodyczami. W domu mogą nie tylko się bawić, lecz również uczyć się przy biurku i poznawać zasady gry na pianinie, a także uczestniczyć w codziennym życiu swojej kociej, psiej czy króliczej rodziny.

Rodziny z Sylvanii inspirują nie tylko małe dzieci

Różnorodność figurek Sylvanian Families sprawia, że opowiadanie historii z życia uroczych zwierzątek staje się przyjemnością. Jest również rozkoszą dla oka każdego rodzica, który ma już dość jaskrawych plastikowych zabawek dla dzieci. Seria Sylvanian Families wyróżnia się bowiem wyważoną kolorystyką pozbawioną kłujących w oczy barw.

Rustykalne domki zachęcają do ozdobienia ich nowymi meblami, a każde pomieszczenie zaprasza do zabawy nie tylko dzieci, ale i ich opiekunów. Walory estetyczne serii Sylvanian Families decydują o jej wyjątkowości, a ilość sytuacji z życia codziennego, jakie można odegrać z pomocą rozmaitych figurek, budynków, pojazdów i akcesoriów, umożliwia swobodną i twórczą zabawę. Każde dziecko może wybrać swoich ulubionych bohaterów spośród kilku gatunków zwierząt zamieszkujących Sylvanię. Dzięki flokowaniu Sylvanian Families są miłe nie tylko dla oka, ale i dla zmysłu dotyku, przez co zapewniają najmłodszym dodatkową stymulację sensoryczną.

Figurki Sylvanian Families można polecić zarówno rodzicom panującym nabycie zabawek o wyjątkowej estetyce, jak i osobom rozważającym zakup oryginalnego zestawu prezentowego dla kilkuletnich dzieci. Zestawy można dowolnie łączyć, samodzielnie tworząc własną krainę zgodnie z zainteresowaniami konkretnego malucha. Seria Sylvanian Families dzięki stonowanej kolorystyce dobrze odnajdzie się w różnych wnętrzach, zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Zapewni każdemu dziecku wiele godzin zabawy w codzienne życie uroczych zwierzątek.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Witamina C – źródło zdrowia i długiej młodości!
Next post Trendy w branży ślubnej w 2021 roku