O czym pamiętać, kupując damski zegarek na rękę?
Czas czytania:1 min

O czym pamiętać, kupując damski zegarek na rękę?

0 0

Elegancki zegarek naręczny to atrakcyjny dodatek do wielu modnych stylizacji. Współcześnie jest on traktowany na równi z tradycyjną biżuterią, zatem nie warto przesadnie oszczędzać na jego zakupie. Oczywiście, jeśli nie stać Cię na zakup drogiego zegarka wartego kilka czy kilkanaście tysięcy złotych, pozytywny efekt możesz osiągnąć również wówczas, gdy sięgniesz po tańszy zegarek znanej marki. Doskonałym przykładem tego typu sprzętu są oryginalne zegarki damskie Pierre Ricaud, które wyróżnia niezwykle elegancki wygląd i perfekcyjne wykonanie

Jaki mechanizm zegarka?

Najpopularniejszym rodzajem konstrukcji są zegarki z mechanizmem kwarcowym (zasilane baterią), ale na rynku znaleźć można również nieco od nich droższe zegarki mechaniczne (nakręcane ręcznie) i ich unowocześnioną wersję, czyli zegarki automatyczne (nakręcają się samoczynnie). Jeśli zależy Ci na niższej cenie i wygodzie obsługi, warto postawić na popularną konstrukcję wyposażoną w mechanizm kwarcowy. Jeśli lubisz się wyróżniać i szukasz klasycznego zegarka, wybierz jego mechaniczną lub zautomatyzowaną wersję. Doskonałym przykładem zegarków kwarcowych są wspomniane już wcześniej zegarki damskie Pierre Ricaud. Tego typu zegarków nie trzeba nakręcać, należy jedynie co pewien czas wymienić zasilającą je baterię (zwykle robi się to raz na 2-3 lata).

Jakie szkło w zegarku?

Wśród zegarków damskich Pierre Ricaud znajdziesz modele wyposażone w klasyczne szkło mineralne i nieco droższe wersje zegarków ze szkłem szafirowym. Ten drugi rodzaj szkła jest zdecydowanie twardszy, dzięki czemu ryzyko jego przypadkowego porysowania jest znacznie mniejsze. Jeśli masz odpowiednie fundusze, zakup zegarka zabezpieczonego szkłem szafirowym będzie zatem niezwykle opłacalną inwestycją. Oczywiście również klasyczne zegarki damskie Pierre Ricaud, zabezpieczone szkłem mineralnym, przez długi czas mogą być wolne od drobnych rysek, jeśli tylko będziesz się z nimi ostrożnie obchodzić.

Pasek czy bransoletka?

Wybierając damski zegarek naręczny, musisz się zdecydować, czy kupić jego wersję z paskiem skórzanym, ewentualnie paskiem wykonanym z innego rodzaju materiału, czy też zdecydować się na metalową bransoletkę. Zegarek z paskiem będzie dobrym wyborem dla codziennych, mniej oficjalnych stylizacji. Bransoletka wydaje się bardziej elegancka, a zatem zegarek tego typu będzie dobrym dodatkiem do wielu wyjściowych i oficjalnych stylizacji. W kolekcji zegarków damskich Pierre Ricaud znajdziesz modele zarówno z bransoletką, jak i ze skórzanym paskiem.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Ślepiec Max Czornyj – recenzja
Next post Jak i dlaczego segregować śmieci?