Żel intymny – czy zawsze warto z niego korzystać?
Czas czytania:1 min

Żel intymny – czy zawsze warto z niego korzystać?

0 0

Czerpanie pełnej przyjemności ze stosunku utrudnia Ci dyskomfort związany z uczuciem suchości pochwy? Poszukujesz właściwego preparatu do masażu w ramach gry wstępnej? Chcesz urozmaicić swoje łóżkowe doznania? Zainwestuj w żel intymny dostępny w każdym sklepie z akcesoriami erotycznymi. Preparaty z jednej strony zalecane do ochrony narządów rodnych przed podrażnieniem, z drugiej natomiast warte rozważenia jako swego rodzaju gadżety podkręcające atmosferę w sypialni.

Zwłaszcza dla pań

Zakup żelu intymnego nie jest wyzwaniem, ponieważ produkty tej kategorii są ogólnodostępne – można je dostać nawet w przeciętnym supermarkecie, czy aptece. Najwięcej jest ich jednak w sklepach z akcesoriami erotycznymi typu Venus.net.pl, gdzie występuje szeroki wachlarz mocno zróżnicowanych wyrobów certyfikowanych producentów. Przebadane dermatologicznie, antyalergiczne, na bazie naturalnych składników bądź hybrydowe na wodzie, pozwalają nie tylko poprawić życie seksualne par, ale też ograniczają ryzyko niemiłych obtarć. Ginekolodzy zalecają stosowanie lubrykantów zwłaszcza przez kobiety, w celach czysto profilaktycznych. Ponadto, to obowiązkowy kosmetyk dla pań mających kłopoty z właściwym nawilżeniem okolic intymnych, jakie najczęściej wynikają z zaburzeń hormonalnych, ale też stresu, niezdrowego trybu życia, czy stosowania antykoncepcji.

Bez ograniczeń

Żele smakowe, nawilżające, rozgrzewające czy chłodzące, zapachowe oraz do masażu idealnie nadają się do regularnego wykorzystania, przy każdorazowo odbywanym stosunku płciowym. Nie ma względem ich zastosowania żadnych przeciwwskazań czy ograniczeń. O ile nie jest się uczulonym na jakiś składnik w nich zawarty, nie ma obaw o ewentualne skutki uboczne. Na Venus.net.pl i w innych podobnych sklepach z akcesoriami erotycznymi omawiane produkty wystawione na sprzedaż zawsze powinny mieć wyszczególniony dokładny skład po to, aby konsument mógł zapoznać się z zawartością preparatu, wybierając taki, który z pewnością nie wywoła u niego żadnych niepożądanych rezultatów.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Płodna jak matka ziemia – mięśniaki macicy pod kontrolą
Next post Zaćma – jak i kiedy należy ją leczyć?