„Live Well, Age Well”  Premiera ekskluzywnej kolekcji Arbonne
Czas czytania:1 min

„Live Well, Age Well” Premiera ekskluzywnej kolekcji Arbonne

0 0

Piękno poza czasem… Nie liczy się to ile masz lat, ważne jest, na ile się czujesz. To stare powiedzenie okazuje się całkowicie zgodne z prawdą. Świadoma swojej wartości, zdrowa i zadbana, zawsze będziesz promienieć radosną energią. A nie ma nic bardziej seksownego niż szczęście

Nowa linia Arbonne, AgeWell, pomaga zachować równowagę organizmu i piękną skórę, przez długie lata. Całkowicie naturalnie. Jesteśmy połączeni Zdrowy styl życia, który wspomaga umysł, ciało i skórę – tak brzmi filozofia Arbonne. – „Wierzymy, że wszystko jest połączone. Zdrowie jednego elementu wpływa na zdrowie innego. Nazywamy to połączeniem między umysłem, ciałem i skórą (ang. Mind. Body. Skin.™)” – deklaruje marka. I właśnie w holistycznym podejściu i patrzeniu na człowieka całościowo, aby pomóc mu rozkwitać od wewnątrz i na zewnątrz – tkwi jej przewaga.

Dojrzałe czyli doskonałe!

Najnowsza kolekcja kosmetyków do pielęgnacji AgeWell to ekskluzywna linia produktów, które kryją prawdziwy sekret pielęgnacji dojrzałej cery: rozwiązania poparte badaniami w połączeniu z holistycznym podejściem do stylu życia. Moto „ Żyj pięknie, starzej się pięknie” zachęca do utrzymywania balansu w codziennym życiu. Sekret ponadczasowego piękna to równowaga: odpowiednia dieta, radzenie sobie ze stresem, kontakt z naturą, a także pozytywne nastawienie do życia i troska o siebie. Jeśli pięknie żyjesz, to pięknie się starzejesz. Proste i genialne.

Najlepszy wybór! 

Gwiazdą kolekcji AgeWell jest bakuchiol. Jest on roślinną alternatywą dla retinolu, dużo lepiej tolerowaną przez skórę a posiadającą wszystkie zalety tego niesamowitego składnika. W połączeniu ze stabilizowaną witaminą C wspomagającą produkcję kolagenu oraz wyciągiem z komórek macierzystych szarotki alpejskiej – kosmetyki te sprawiają, że skóra wygląda promiennie i gładko już po pierwszym użyciu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Jak skutecznie walczyć z żylakami?
Next post Recenzja kolekcji AgeWell