Jakie zabiegi medycyny estetycznej cieszą się największą popularnością?
Czas czytania:1 min

Jakie zabiegi medycyny estetycznej cieszą się największą popularnością?

0 0

Pierwsze oznaki starzenia, które niechlubnie zaczynają gościć na naszej twarzy, nie stanowią powodu do dumy. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy obok pogoni za karierą i zawodowymi sukcesami, przykładamy dużą wagę do pięknego, młodego wyglądu. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się salony medycyny estetycznej, które pozwalają szybko i skutecznie zrealizować te marzenia. Które zabiegi wzbudzają szczególne zainteresowanie klientów?

Usta jak u Angeliny Jolie

Jednym z zabiegów, którym chętnie poddaje się wiele pań – i to niezależnie od wieku jest zabieg powiększenia ust. Pełne i kształtne są synonimem seksapilu, nic zatem dziwnego, że przedstawicielki płci pięknej decydują się na poprawę ich wyglądu. Dodatkowo, w bonusie otrzymują ich lepsze nawilżenie i ładniejszy wygląd.

Gładka cera bez zmarszczek? To możliwe?

Toksyna botulinowa zadomowiła się nie tylko w okulistyce czy neurologii, ale również w medycynie estetycznej. Nie ma bowiem lepszego sposobu na kurze łapki czy pierwsze zmarszczki. Preparat bowiem blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe, przez co rozluźnia wybrane mięśnie twarzy, czego efektem jest gładka, promienna i jędrna skóra – bez względu na wiek. Oczywiście, jak we wszystkim, także z botoksem nie należy przesadzać. Warto zatem zabieg przeprowadzać pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego specjalisty, którego wiedza i umiejętności zapewnią atrakcyjny, naturalny wygląd.

Idealne ciało – bez najmniejszego włoska!

Na liście top zabiegów medycyny estetycznej, nie sposób pominąć depilacji laserowej, która pozwala zrealizować marzenia o posiadaniu idealnie gładkiej skóry – bez konieczności sięgania po tradycyjne maszynki, wosk czy kremy. Wykorzystuje wiązkę światła, która uszkadza mieszki włosów, wpływając na ich stopniowy zanim. Stosowana w odpowiednich odstępach czasowych, daje gwarancję pozbycia się niechcianego owłosienia.

Opadająca powieka? Jest na to sposób!

Opadająca powieka to defekt natury estetycznej, z jakim zmagają się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. O ile jeszcze do niedawna skutecznym sposobem na przywrócenie ich ładnego wyglądu była interwencja chirurgiczna, tak dziś z równie dużym sukcesem można skorzystać z alternatywnych metod. Jednym z nich jest urządzenie PLEXR, które wykorzystuje wiązkę plazmy do nieoperacyjnej korekty powiek i zwalczania zmarszczek, do których dochodzi na skutek utraty wiotkości skóry.

Sprawdzone miejsce gwarancją sukcesu

Jest wiele gabinetów medycyny estetycznej, które zajmują się problemami skóry, wykorzystując zabiegi laserowe, jak i dermatochirurgiczne do przywrócenia jej należytego wyglądu. Jednym z polecanych jest salon Esteticon, oferujący bezpieczne i skuteczne metody walki z upływającym czasem. Szczegółowe informacje na temat zakresu usług oraz cen znaleźć można na stronie https://esteticon.pl/.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post CEWE Photo Award: międzynarodowy konkurs na skalę światową
Next post Jak działa biotyna?