Sztuczne rzęsy – sposób na uwodzicielskie spojrzenia

Sztuczne rzęsy – sposób na uwodzicielskie spojrzenia

0 0

Przymocowanie kępek sztucznych rzęs jest czasochłonne i niełatwe, ale dzięki naszym wskazówką zrobisz to szybko i sprawnie

Masz krótkie rzęsy i nawet najlepszy tusz nie jest w stanie tego zmienić? Twoje spojrzenie będzie kusić, a oczy nabiorą  wyrazistości za sprawą sztucznych rzęs. Możesz nosić je na co dzień i na imprezy.

Wybierając odpowiednią długość i ilość kępek, możesz zagęścić swoje rzęsy lub wymodelować kształt oka. Nałożenie kilku kępek w zewnętrznym kąciku podniesie je do góry. Przyklejone dokładnie na środku powiększą i otworzą oko. Jeśli chcesz wyglądać naturalnie, nałóż mniej kępek. Im ich więcej, tym spojrzenie będzie bardziej teatralne, na które możesz sobie pozwolić na wieczór.
Nowe rzęsy krok po kroku

Chwyć pęsetką najkrótszą kępkę i umocz jej koniec w kleju (wyciśnij go wcześniej na wierzchnią część dłoni). Odczekaj kilka sekund, po czym naciągnij powiekę i przyłóż do niej posmarowaną klejem końcówkę (dokładnie pomiędzy swoje rzęsy). Dobrze dociśnij i przytrzymaj ok. pół minuty.
Przyklejanie kępek zawsze zaczynaj od zewnętrznego kącika oka. Często wystarczy przymocować 1–2 kępki w tym miejscu, aby uzyskać efekt, o jaki chodziło. Dalsze zagęszczanie staje się już zbędne. Mocuj kępki naprzemiennie: raz na jednej, raz na drugiej powiece. Łatwiej uzyskasz wówczas idealną symetrię.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Nagie myśli – recenzja
Next post Mój tydzień z Marilyn – recenzja