Wakacyjny odpoczynek – czy również dla żołądka?
Czas czytania:1 min

Wakacyjny odpoczynek – czy również dla żołądka?

0 0

Wysokie temperatury, pełne słońce, mnóstwo pozytywnej energii – te elementy definitywnie wpływają pozytywnie na samopoczucie. To z kolei pozwala na planowanie spotkań w gronie najbliższych. My, płynący na fali relaksu i rozrywki, często stajemy się niefrasobliwi w swoich działaniach, szczególnie jeśli chodzi o to, czym karmimy siebie i swój żołądek.

Kulinarne grzeszki

Wakacje, czyli sezon grillowy to czas, który szczególnie obciążą nasz żołądek. Ciężkostrawne posiłki prosto z grilla, miski pełne chipsów, chłodne, gazowane napoje… to dokładnie to, co charakteryzuje spotkania towarzyskie, szczególnie nasilone w obecnym okresie. W końcu… każdy, nawet Ci na diecie, lubią czasem kulinarnie zgrzeszyć. Nie odbywa się to jednak bez konsekwencji dla naszego organizmu i samopoczucia. Żołądek szczególnie odczuwa negatywne skutki naszej chwilowej rozkoszy, podwyższa się poziom złego cholesterolu, nasza wątroba płacze, a dodatkowo towarzyszy nam uczucie ciężkości… i nie tylko. Wszystkie ciężkostrawne potrawy, zarówno te grillowane, jak i nie, wymagają dłuższego okresu czasu, by zostały odpowiednio strawione przez nasz organizm. W innym przypadku towarzyszyć nam mogą bóle brzucha, zgaga, wzdęcia, nudności, a to wszystko w wyniku dyspepsji, czyli niestrawności.

Na ratunek – DuoLife!

By odpowiednio pomóc sobie i swojemu żołądkowi podczas „wakacji od diety” dobrze zaopatrzyć się w odpowiednie suplementy diety, które pozwolą nam trochę pogrzeszyć i wesprą procesy trawienne. Jednym z takich produktów jest Duolife MyGastrin. To naturalny, przebadany klinicznie, unikalny suplement diety wspierający pracę żołądka, przyczyniający się do utrzymania równowagi flory bakteryjnej jelit. Jeśli masz kłopot ze wzdęciami, uczuciem ciężkości, często imprezujesz i szukasz produktu, który pomoże Ci uporać się z negatywnymi skutkami spożywania ciężkostrawnych posiłków. Preparat nie zawiera glutenu ani sztucznych substancji smakowych, zapachowych i sztucznych wypełniaczy.

Dobrze wiedzieć, że jest coś, co pozwoli nam zachować balans, prawda? Nie można przecież wiecznie sobie odmawiać! Wybierz DuoLife MyGastrin i pozwól sobie na wakacyjne grillowanie bez zmartwień!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Psycholog dziecięcy opisuje największe lęki rodziców przed wysłaniem dziecka do szkoły
Next post Idealne wakacyjne trio!