5 unikatowych inspiracji prezentowych na Dzień Ojca
Czas czytania:2 min

5 unikatowych inspiracji prezentowych na Dzień Ojca

0 0

Dzień Ojca coraz bliżej, a wraz z nim szereg pytań i wątpliwości, co tym razem podarować tacie, by prezent nie został szybko zapomniany. Jak sprawić, by zapisał się w pamięci przywołując po latach niezwykłe wspomnienia. Rozwiązaniem będzie prezent kreatywny, niesztampowy – czyli taki, który swoją oryginalnością zrobi oczekiwane wrażenie. 23 czerwca już za chwilę, ale nie jest jeszcze za późno, by znaleźć dla taty coś wyjątkowego

– Nie od dziś wiadomo, że w każdym mężczyźnie drzemie trochę dziecka. Codzienne obowiązki, praca i odpowiedzialność sprawiają, że najczęściej dziecko to pozostaje w ukryciu. Są jednak momenty, w których można zapomnieć o byciu poważnym. Dzień Ojca to dobra okazja, by zafundować swojemu tacie porcję przeżyć, dzięki którym znowu poczuje się jak chłopiec – mówi Michał Kaleta, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w firmie Wyjątkowy Prezent.

Poniżej prezentujemy 5 podpowiedzi, jaki prezent sprawić tacie z okazji jego święta.

1. Okiełznać olbrzyma – jazda Monster Truckiem

Każdy fan motoryzacji, adrenaliny i niezwykłych przeżyć, zachwyci się ich olbrzymią dawką podczas jazdy Monster Truckiem. Niech podniesie rękę ten, kto ani razu nie marzył o przeniesieniu się do wnętrza dziecięcej zabawki, której posiadanie dawało status króla podwórka. W Dzień Ojca można znaleźć się we wnętrzu prawdziwej bestii, a następnie okiełznać ją pod okiem profesjonalnego kierowcy. Po krótkim szkoleniu i obserwacji tego, jak prowadzi się Monster Trucka, za kółkiem będzie mógł usiąść obdarowywany tata, rozpoczynając spełnianie jednego z marzeń dzieciństwa.

2. Emocje jak w przestworzach

Porządna dawka emocji i niezwykły realizm widoków z kokpitu wojskowego myśliwca są dostępne za sprawą symulatora F-16. Bycie za jego sterami, poczucie mocy i siły wojskowego odrzutowca, przez ten jeden, wyjątkowy dzień sprawią, że każdy ojciec zamieni się w króla przestworzy. Niezapomniane, pełne przeżyć, prędkości i adrenaliny doznanie to prezent idealny dla głodnego spektakularnych wrażeń taty.

3. Za kierownicą Ferrari

400 koni mechanicznych. 4,3 sekundy do setki. Kultową markę Ferrari zna chyba każdy. Niejeden marzy, by choć raz zasiąść za kierownicą tej maszyny. Fani włoskiej motoryzacji długo będą wspominać to wyjątkowe przeżycie. Czarny koń i niepohamowana prędkość to w końcu wyznaczniki legendy. Podaruj tacie mechanicznego rumaka, z którym stanie się królem miasta. Niech przejedzie się jego najpiękniejszymi ulicami, ciesząc się z każdego momentu spędzonego w skórzanym fotelu tego super-auta.

4. W świecie broni palnej

Zaproś tatę na profesjonalną strzelnicę. Tam oddaj go w ręce instruktora, który pokaże mu jak z bronią powinno się obchodzić i jak ze strzelania czerpać maksimum przyjemności. Niech poczuje się jak policjant z W-11, komisarz Zawada czy też Horatio z CSI. Stylowe okulary zapewnia strzelnica. Może daleko im do kultowych czarnych szkiełek oglądanych w filmach i serialach, ale na pewno zapewnią bezpieczeństwo podczas tej emocjonującej rozrywki. Jak wiadomo każdy superglina potrzebuje swojego partnera, dlatego wartym rozważenia jest wspólna wizyta na strzelnicy – gwarancja cudownych przeżyć, które będziecie mogli dzielić.

5. Zaufaj mi, jestem dobrym piwem

Całkowita ciemność, która wyostrza zmysły, pobudza działanie wyobraźni, i… jakoś dziwnie znajomy zapach. Później smak. Czyżby to było piwo? Najlepiej przekonać się biorąc kolejny łyk. Degustacja piwa w ciemności to doświadczenie, które każdemu tacie pozwoli w pełni docenić walory tego trunku. Bogactwo smaków i aromatów piwnego świata może przyprawić o zawrót głowy. Po takiej degustacji obdarowany rodziciel wyjdzie nie tylko w dobrym humorze, ale i z wiedzą godną piwnego eksperta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Smartfon w rękach dziecka – nie taki diabeł straszny
Next post Sałatka z młodego bobu z serem Gouda i miętą