Czym udekorować salę weselną?
Czas czytania:1 min

Czym udekorować salę weselną?

0 0

Tradycyjnym dopełnieniem ceremonii ślubnej jest impreza weselna, najczęściej odbywająca się na przystosowanej do tego celu sali. Do jej zdobienia wykorzystuje się różnorodne elementy, w tym balony, girlandy, lampiony, kolorowe banery, rozety, kule i wiele więcej. Dekoracje wiszące do sali weselnej (dostępne m.in. w kategorii https://www.slubna-alejka.com.pl/pl/c/Dekoracje-wiszace/69)pomagają w stworzeniu odpowiedniej atmosfery, nadając wydarzeniu niezwykle uroczysty, wyjątkowy charakter. Które z tych dekoracji są najpopularniejsze i po jakie ich rodzaje warto sięgać?

Jakie balony na ślub?

Uniwersalnym rodzajem wiszących dekoracji sal weselnych są lateksowe balony oraz coraz częściej i chętniej stosowane, ich foliowe wersje. Te pierwsze mają klasyczny kształt, ale z powodzeniem można napełniać je zarówno zwykłym powietrzem, jak i helem. Balony lateksowe dostępne są we wszystkich kolorach tęczy, niekiedy z okolicznościowymi napisami czy zamkniętym w ich wnętrzu brokatowym konfetti. Balony foliowe najczęściej napełniane są lżejszym od powietrza helem. Przybierają różnorodne kształty, przez co są bardziej wyrafinowaną formą dekoracji. W sprzedaży znajdziemy specjalne wersje foliowych balonów ślubnych w kształcie serca czy liter układających się w okolicznościowy napis. Dekoracje wiszące do sali weselnej z wykorzystaniem balonów foliowych są niezwykle barwne i mogą być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych banerów w formie powitalnego napisu dla nowożeńców.

Inne rodzaje popularnych ozdób

Poza balonami do dekorowania weselnych sal wykorzystuje się również mnóstwo innych ozdób wiszących. Najpopularniejsze z nich to wspomniane już wcześniej banery, które zwykle podwiesza się tuż nad wejściem do sali lub nad stołem, przy którym zasiada Młoda Para. Do grona popularnych i często stosowanych w salach weselnych dekoracji podwieszanych zalicza się również kolorowe girlandy, rozety, papierowe kule i pompony, ogrodowe lampiony z papieru, łapacze snów czy wiklinowe ozdoby. Różnorodność tego typu dekoracji jest tak duża, że trudno wymienić każdy ich rodzaj. Oczywiście w obrębie jednej kategorii ozdób znajdziemy wiele ich odmian różniących się od siebie nie tylko kolorystyką, ale i stylem wykonania. Warto podkreślić, że najczęściej wybierane dekoracje wiszące do sali weselnej mają pastelowe, kojarzące się ze ślubem barwy.

Dzięki dużej dostępności wielu kategorii ozdób wiszących dekorowanie sal weselnych jest dziś zadaniem znacznie łatwiejszym niż dawniej. Każdy może wybrać własny sposób dekorowania sali. Określić preferowaną kolorystykę, wielkość oraz rodzaj zastosowanych ozdób. Najczęściej wybierane ich rodzaje zasadniczo jednak się nie zmieniły. Wciąż są nimi balony, girlandy, banery, różnego rodzaju świderki, papierowe kule, rozety czy lampiony.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Okulary jak biżuteria – must have na jesień!
Next post Jesień w stylu hygge