Jak uprać kurtkę puchową? Technologie, z którymi zrobisz to w domowym zaciszu
Czas czytania:1 min

Jak uprać kurtkę puchową? Technologie, z którymi zrobisz to w domowym zaciszu

0 0

Do tej pory pranie puchowej kurtki w domu było niemożliwe, ponieważ poza obawą o zmoczenie delikatnego pierza, pojawiał się również problem, jak go wysuszyć, aby nie stracił swoich właściwości i zachował swój kształt. Wraz z pojawianiem się coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, powstało więcej możliwości uprania kurtek z puchowymi wypełnieniami czy wełnianych swetrów we własnym domu. Dowiedz się, jakie technologie pozwolą Ci uprać zimową odzież w domu.

Pranie kurtki puchowej w pralce

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak uprać kurtkę puchową w pralce we własnym domu, wybierz program Pranie optymalne AI w pralkach Samsung[1]. Dzięki wbudowanym czujnikom pralka waży pranie i odpowiednio dostosowuje ilość potrzebnych wody i detergentów oraz czas prania, by skutecznie wyprać kurtkę. Tym samym optymalizuje zużycie wody oraz energii. Czujniki dodatkowo monitorują mętność wody, dzięki czemu w każdej chwili pralka może dodać więcej detergentu, jeśli będzie to potrzebne.

Odświeżanie ciepłym powietrzem

Trudniejszym zadaniem od prania kurtki puchowej w pralce jest jej wysuszenie w taki sposób, aby puch zachował swoją objętość i właściwości. Często zdarza się, że źle wysuszony puch kumuluje się w jednym miejscu, co nieestetycznie wygląda i negatywnie wpływa na właściwości izolacyjne kurtki. Dlatego jeśli obawiasz się, że klasyczne pranie z wykorzystaniem wody może uszkodzić Twoją puchową kurtkę, sprawdź rozwiązanie, jakim jest AirWash – czyli program, który pozwala na odświeżanie odzieży za pomocą ciepłego powietrza i nie używa wody[2]. Dzięki niemu możesz zdezynfekować ubrania, w tym okrycia wierzchnie, a także pozbawić je nieprzyjemnych lub intensywnych zapachów. Ciepłe powietrze pozwala na odświeżenie puchowych kurtek, swetrów, płaszczy, a także koców i poduszek.

Odśwież kurtki bez prania w domowym zaciszu

Jeśli potrzebujemy nasze ubrania jedynie odświeżyć np. w przypadku płaszczy czy kurtek, świetnym rozwiązaniem jest się szafa parowa Air Dresser. Dzięki parze pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów i zagnieceń, a także zdezynfekujemy odzież. Co niezwykle istotne Air Dresser nie wymaga podłączenia do wody ani odpływu. Specjalne wieszaki i półka zapewniają niezwykłą przestronność urządzenia i sprawiają, że z łatwością pomieścimy we wnętrzu każdy płaszcz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Jak zabezpieczyć firmowy smartfon przed cyberatakami?
Next post <strong>Domowy trening dla całej rodziny. To prostsze niż myślisz!</strong>