Polacy wypoczywają w kraju bez wyrzeczeń, czerpiąc z wypoczynku maksimum doświadczeń
Czas czytania:2 min

Polacy wypoczywają w kraju bez wyrzeczeń, czerpiąc z wypoczynku maksimum doświadczeń

0 0

All inclusive to już nie tylko wakacje za granicą. Polacy chętnie decydują się na wypoczynek w kraju i wiedzą, że nie muszą rezygnować z jakości premium. SPA, doskonałe restauracje – wszystko to czeka na nich w polskich hotelach. Około 85% hoteli badanych w ramach akcji #RezerwujSprytnie oferuje usługi pakietowe. Aż 58% rezerwacji na bieżący sezon stanowią właśnie rezerwacjew ramach pakietów. Goście decydują się urozmaicać swój pobyt o dodatkowe atrakcje, zabiegi i maksymalizują doświadczenia podczas wypoczynku.

  • Egipt, Turcja, Bułgaria? Tani luksus bez wyrzeczeń? Niekoniecznie. Z danych z Polskiej Izby Turystyki wynika, że wypoczynek za granicą w br. może kosztować przeciętnie nawet 1000 zł więcej niż w 2022 roku. W obliczu takiego wzrostu cen, budżetowy niegdyś wyjazd za granicę przestaje być atrakcyjny, gdy w granicach Polski czeka na podróżujących najwyższy standard miejsc noclegowych i usług w ich ofercie.
  • Polacy decydują się na krajową turystykę – dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa, coraz krótszy czas dojazdu do wybranej lokalizacji, imponująca baza hotelowa zachęcają do organizowania wakacji w Polsce. Luksusowy wypoczynek czeka na turystów w otoczeniu jezior, gór, morza, lasów, czy niebanalnych miast.

Popularność wakacji w Polsce nie słabnie – chętnie odkrywamy imponujące, pełne uroku miejsca, które często znajdują się zaledwie kilka godzin od naszego miejsca zamieszkania. Pozornie znane regiony okazują się skrywać bogactwo kulturowe, przyrodnicze, smakowe, z którego podróżujący po Polsce mogą czerpać w trakcie swoich wyjazdów wakacyjnych. Polska ma wiele do zaoferowania turystom: regaty na polskich jeziorach, zabytki historyczne z listy UNESCO, festiwale muzyczne, klimatyczne miasteczka, komfortowe i piękne wnętrza hoteli z bogatą ofertą usług dodatkowych i wiele innych unikatowych atrakcji. Trend minionych dekad, jakim były bliskowschodnie destynacje, odwraca się: świadomi konsumenci chcą odkrywać Polskę. Do takiej zmiany niewątpliwie przyczynia się wzrost cen ofert podróży zagranicznych.

Kampania #RezerwujSprytnie, organizowana przez markę Profitroom – dostawcę technologii rezerwacyjnych dla większości hoteli w Polsce, pokazuje, że decydując się na wakacje w kraju można zarówno zaoszczędzić, jak i cieszyć się wysokim poziomem wypoczynku, a dzięki rezerwacjom bezpośrednim – dopasować pobyt do indywidualnych potrzeb. Jest na to prosty sposób: wystarczy zdecydować się na bezpośredni kontakt z hotelem poprzez wejście na stronę www hotelu. Hotelarze oferują szereg korzyści: pakiety dla rodzin z animacją jakości premium dla dzieci (dostępność wewnętrznych parków wodnych, zajęć plastycznych), oferty SPA doskonałe zarówno dla klientów bezpośrednich, jak i do zakupu w postaci vouchera prezentowego – wiele polskich hoteli oferuje wyjątkowe benefity i atrakcje. Dlatego najkorzystniejszym rozwiązaniem, by dopasować pobyt pod własne preferencje, jest bezpośredni kontakt z hotelem i otrzymanie dokładnych informacji (często niedostępnych inaczej niż właśnie na stronie www hotelu, która może wyjść naprzeciw także niestandardowym potrzebom). Taka forma kontaktu to również gwarancja personalizacji oferty i specjalnych zniżek, które zarezerwowane są wyłącznie dla klientów dokonujących rezerwacji bezpośredniej.

Rezerwacja dokonana bezpośrednio przez kanały komunikacji hotelu, tj. strona internetowa, mail czy telefon, ma same zalety. To nie tylko szansa na tańszą ofertę, lecz też możliwość uzyskania wartości dodanych, przykładowo w postaci bezpłatnego parkingu, pokoju z ładniejszym widokiem bądź przyznania punktów w programie lojalnościowym hotelu – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, która jest partnerem kampanii #RezerwujSprytnie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Chcesz mieć piękne, zdrowe i lśniące włosy? Zapamiętaj te metody pielęgnacji
Next post <strong>Bezcenne humektanty</strong>