Polki o mężczyznach. Wyniki sondy
Czas czytania:2 min

Polki o mężczyznach. Wyniki sondy

0 0

Ponad 57% kobiet lubi być adorowana przez wszystkich mężczyzn, a tylko co trzecia jedynie przez swojego partnera. Współczesne kobiety mimo powszechnej opinii deklarują, że czują się docenione na co dzień. Jak Panie postrzegają swoich mężczyzn i co sądzą o Dniu Kobiet sprawdził serwis Prezentmarzeń.

Polski o mężczyznach

Jak pokazują wyniki sondy obecnie Dzień Kobiet nadal traktowany jest przez Panie jako święto doceniające kobiety (37%) i dzień, w którym mężczyźni mogą się wykazać (25%). Kobiety jednak czują się również doceniane każdego dnia, jak deklaruje aż 48% ankietowanych Pań.

Z odpowiedzi respondentek wynika, że aż 41% z nich jest zadowolona z życia z aktualnym partnerem, który jest dla nich oparciem, a 34% wzajemnie się uzupełnia z drugą połówką. Jedynie 8% ankietowanym obecna relacja nie daje poczucia bezpieczeństwa. Panie deklarują, że wybierając partnera wolą typ racjonalny i dający poczucie bezpieczeństwa (30%) oraz kogoś kto będzie im towarzyszył w codziennym życiu (29%), zamiast poszukiwacza przygód, który umili szarą codzienność (17%) czy osobę opiekuńczą, czułą i wyrozumiałą (24%).

Aktualnie coraz więcej mężczyzn staje również na wysokości zadania i pamięta o szczególnych okazjach jak np. Dzień Kobiet, jak wyznało 38% respondentek, 32% wskazało, że czasami. A 11% kobiet musi jednak często przypominać partnerom o uroczystościach.

Aż 48% kobiet biorących udział w badaniu zdeklarowało, że żyje w nieformalnym związku, 25% w związku małżeńskim, a 27% Pan jest singielką. Panie, które udzielały odpowiedzi to osoby pomiędzy 25 – 34 rokiem życia – 33%, osoby młode pomiędzy 18 – 24 rokiem życia – 28% oraz 21% kobiet dojrzałych w wieku 35 – 44 lat.

infografika_1_

Każda kobieta chce czuć się wyjątkowo, aż 57% kobiet deklaruje, że lubi być adorowane przez mężczyzn, tylko co trzecia jedynie przez swojego partnera. Panie najczęściej lubią być adorowane gestami, czynami (57%), komplementami (29%), a 14% kobiet chce otrzymywać również upominki.

W ramach okazjonalnych prezentów oprócz standardowego kwiatka i czekoladek (38%), Panie wybierają jednak niestandardową niespodziankę (43%) bo chcą być zaskakiwane. Na ich liście oczekiwań coraz częściej pojawiają się również upominki w formie przeżyć (19%), jak na przykład: dzień ze stylistką, indywidualna sesja zdjęciowa czy wzbudzająca emocje lekcja Pole dance.

Mężczyźni decydują się na podarowanie prezentu w formie przeżycia, ponieważ chcą podarować Paniom coś czego długo nie zapomną lub spełnić w ten sposób ich marzenia. Obecnie sposób życia przekłada się na nasze oczekiwania względem otrzymywanych prezentów – oprócz tradycyjnych upominków doceniamy prezenty pozwalające nam doświadczyć czegoś nowego. – mówi Kornel Piesio z serwisu Prezentmarzeń.

Ogólna prawda głosi, że prawdziwych facetów jest coraz mniej, jak pokazują jednak wyniki sondy serwisu Prezentmarzeń mija się ona nieco z rzeczywistością. Choć „Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus”, a liczne publikacje starają się wesprzeć obie płcie we wzajemnym zrozumieniu, wyniki badania pokazują jednak, że Polki są zadowolone z życia z partnerem i czują się doceniane przez otaczających ich mężczyzn.

źródło: Badanie „Polki o mężczyznach” zostało zrealizowane w lutym 2016 w formie sondy na próbie 2142 respondentów przez serwis Prezentmarzeń.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Dobierz odpowiednią biżuterię
Next post Stylizacje na Dzień Kobiet!