Pomagam.pl uruchamia zweryfikowane zbiórki “Solidarni z Ukrainą” dla firm

Pomagam.pl uruchamia zweryfikowane zbiórki “Solidarni z Ukrainą” dla firm

0 0

Pomagam.pl – organizator oficjalnej zbiórki #SolidarniZUkrainą – uruchomił nową funkcjonalność, która pozwala na założenie firmowej “wirtualnej puszki” w ramach głównej akcji.

“Firmy, organizacje, związki i samorządy mają wielką moc – moc prowadzenia zorganizowanych działań” – piszą organizatorzy.

Na stronie https://pomagam.pl/firmydlaukrainy każda organizacja może założyć zbiórkę internetową na pomoc naszym sąsiadom i szybko zacząć zbierać środki w zweryfikowanym miejscu. Serwis posiada także gotowe narzędzia do promocji zbiórki: wygodne opcje udostępniania w mediach społecznościowych oraz automatycznie tworzony widget-kod do umieszczenia na stronie www lub blogu.

“Kluczowy jest czas. Jedyne czym będziesz się musiał zająć to promocja zbiórki. Zebrane środki Twoja firma będzie mogła w prosty sposób przekazać bezpośrednio Fundacji Pomagam.pl lub dowolnej innej fundacji organizującej pomoc dla Ukrainy” – wyjaśnia prezeska Fundacji Pomagam.pl, Dobrosława Gogłoza.

Wszelkie koszty pokrywa portal Pomagam.pl – 100% wpłaconej kwoty trafia do wskazanej fundacji.

Na zbiórce https://pomagam.pl/solidarnizukraina zebrano już ponad 1,5 miliona złotych. Wszystkie środki zostaną przekazane na pomoc humanitarną, serwis nie pobiera prowizji.

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 5 modnych fryzur z kręconymi włosami w roli głównej
Next post Osłabione zęby i dziąsła? Odpowiednio skomponuj swój talerz