Prezentownik 2023 – inspiracje prezentowe dla najbliższych
Czas czytania:3 min

Prezentownik 2023 – inspiracje prezentowe dla najbliższych

0 0

Święta już tuż tuż i jak zwykle z początkiem grudnia zaczyna się świąteczna gorączka prezentowa. Z roku na rok jednak coraz trudniej o wyjątkowy upominek, a to za sprawą tego, że dzisiaj wszystko jest dostępne, a wybór to kwestia ceny. Jak zatem znaleźć prezent odpowiednio dopasowany dla kogoś, kto wydawałoby się, że ma wszystko? Jak zaskoczyć partnera, przyjaciółkę czy kolegę z pracy, aby prezent wywołał radość na ich twarzach? Przyjrzyjmy się zatem możliwościom. Oto świąteczny Prezentownik 2023 i garść propozycji, w jaki sposób możemy sprawić przyjemność naszym najbliższym.

Co z tym prezentem…?

Najprościej byłoby po prostu zapytać o to, jaki prezent sprawi przyjemność naszym najbliższym, ale wówczas nie będzie elementu zaskoczenia. Dlatego wybór prezentu jest czasem karkołomnym zadaniem i wymaga od nas nie lada spostrzegawczości i wyczucia. Dylemat: co dla niej, co dla niego, dla rodziców, dziadków… A może istnieją jakieś uniwersalne prezenty, które sprawdzą się dla każdego? Kolejne pytanie dotyczy budżetu: czy wystarczy drobny upominek czy jednak coś bardziej wartościowego? Zanim przejdziemy do tworzenia listy potencjalnych opcji prezentowych, warto spojrzeć na temat z szerszej perspektywy i wziąć pod uwagę także noworoczne postanowienia, które mogą stanowić cenną wskazówkę w wyborze idealnego prezentu.

Zdrowie w prezencie

Gąszcz reklam i morze ofert w Internecie, mediach społecznościowych czy sklepach przyprawia o zawrót głowy. Im więcej propozycji, tym trudniej się zdecydować, a tak naprawdę czasem najlepsze są najprostsze rozwiązania.

Wielu z nas dzisiaj stawia na zdrowy styl życia. Interesują nas rozwiązania eko, lubimy dobrze spędzać czas i przyświeca nam coraz częściej idea budowania dobrych relacji z ludźmi. Bardzo często w postanowieniach noworocznych pojawiają się deklaracje typu – będę dbać o zdrowie, lepiej się odżywiać, zrobię coś dobrego dla siebie itp. Warto wsłuchać się zatem w to, co mówią nasi najbliżsi, bo takie informacje mogą nam znacznie ułatwić wybór prezentu. – sugeruje Natalia Głowicka, marketing manager Klub Fitness UP.

Można zatem pokusić się o zakup prezentu, który umożliwia realizację tych postanowień, czyli np. vouchery do wykorzystania na karnety czy zajęcia z trenerem. Trening personalny po pierwsze będzie świetnym motywatorem do zadbania o zdrowie, ale także dzięki obecności eksperta, zawsze wykonywany bezpiecznie. – wylicza korzyści z takiego podarunku Natalia Głowicka z Klub Fitness UP.

Innym rozwiązaniem może być zakup voucheru na siłownię. Jeśli wiemy, że osoba, którą chcemy obdarować, marzy o tym, by zająć się swoim zdrowiem i zadbać o sylwetkę, ale brakuje jej czasu lub pomysłu, to warto zrobić rozeznanie i wybrać klub, który poza sprzętem do ćwiczeń, zaoferuje edukację zdrowotną, prośrodowiskową, ciekawe treningi, wykwalifikowaną kadrę oraz zadba o strefę relaksu – podpowiada dyrektor zarządzający marką Klub Fitness UP, Sebastian Gazda.

Zaskakujące czy praktyczne prezenty świąteczne?

Wybór prezentu może być utrudniony zwłaszcza wtedy, gdy osoba, którą chcemy obdarować, sama nie do końca wie, co sprawiłoby jej przyjemność. Zanim jednak rzucimy się w wir świątecznych zakupów, warto przemyśleć kilka opcji, zamiast kierować się zasadą „na pewno coś mi wpadnie w oko”. Idąc tropem świadomego i zdrowego stylu życia, możemy zdecydować się na zakup książki na ten temat czy pomocnych gadżetów kuchennych – np. blendera do smoothie. Miłośnicy zdrowego stylu życia z pewnością ucieszą się z nowego fit banda, maty do ćwiczeń albo warsztatów jogi czy medytacji. Świąteczną inspiracją może być nowa pasja lub zainteresowania, możemy więc pomyśleć o kursie rysunku, gry na instrumencie lub podarować bilet na koncert ulubionego wykonawcy.

Trafiony prezent to najlepszy prezent!

Najprzyjemniejszy moment świąt to ten, w którym otwierane są prezenty w gronie najbliższych, a uśmiechy na ich twarzach sugerują, że niespodzianka się udała. Zasada jest prosta – im bardziej trafiony prezent, tym większa radość. Warto więc zadbać o swoich najbliższych i podarować coś, co pozwoli im zatroszczyć się o siebie, rozwijać się i da motywację do wytrwania w postanowieniach. Szukajmy ciekawych miejsc w najbliższym otoczeniu i rozwiązań dających inspirację, jak kluby fitness UP. Mamy przy tym dobrą wiadomość dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska – jeśli szukacie świątecznego fit prezentu, kolejny Klub Fitness UP otwiera się już na początku 2024 r. w budynku Infinity we Wrocławiu!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Laktacja bez tajemnic, czyli o sztuce karmienia piersią
Next post Dokąd na ferie z dzieckiem? Najpopularniejsze kierunki narciarskie