Prezenty dla nauczycieli – kwiaty i czekoladki odchodzą w zapomnienie!
Czas czytania:2 min

Prezenty dla nauczycieli – kwiaty i czekoladki odchodzą w zapomnienie!

0 0

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Zanim jednak nasze pociechy wyjadą na kolonie i obozy wakacyjne, zastanawiamy się nad upominkami dla wychowawców czy ulubionych nauczycieli. Coraz częściej decydujemy się na trwałe upominki, które nie zwiędną po kilku dniach, a nawet po latach sprawią, że nauczyciel wspomni swoją ulubioną klasę z sympatią. Poniżej znajdziecie cztery propozycje, które przygotowali dla was eksperci marki Empik Foto

Elegancki upominek

Nauczyciele bardzo dużo… piszą. Zapisywanie terminów sprawdzianów, zadanych prac domowych czy własnych notatek to ich codzienność. Z pewnością więc stałym atrybutem grona pedagogicznego jest planner i pióro. Po całym roku ich notes jest już zapełniony, a akcesoria wysłużone. Doskonałym pomysłem na prezent będzie więc personalizowany planner na kolejny rok, na którym możecie zamieścić dowolną dedykację i zdjęcie. Możecie również dołączyć do upominku zestaw przyborów do pisania.

Pamiątka po ulubionej klasie

Jeśli jest to koniec pewnego etapu edukacji i cała klasa rozstaje się ze swoim wychowawcą czy ulubionym nauczycielem, warto postawić na prezent, który w zabawny czy sentymentalny sposób podsumuje wspólnie spędzone lata. Idealnym pomysłem będzie więc kronika klasowa. Możecie w niej umieścić zdjęcia klasy z zielonej szkoły, wspólnych wycieczek, wyjść do kina, szkolnych dyskotek czy balów ostatkowych. Zdjęcia uporządkowane chronologicznie opatrzone datą oraz zabawnym komentarzem będą wspaniałą pamiątką na długie lata. Możecie również umieścić zdjęcia każdego z uczniów oddzielnie i dodać do nich indywidualne podziękowania dla nauczyciela. Książkę możecie zaprojektować i zamówić na stronie Empik Foto.

Zestaw kawosza/ herbaciarza

Jeśli nauczyciel jest miłośnikiem kawy (a który nie jest!) lub herbaty i na lekcje zawsze przychodzi z kubkiem, to idealną propozycją na prezent będzie zestaw kawosza lub herbaciarza. Możecie zaprojektować (na stronie empikfoto.pl) własny kubek – możecie tam umieścić zdjęcie całej klasy z zabawnym dopiskiem (np. najpierw kawa, później kartkówka), cytatem nauczyciela (z pewnością uczniowie mają do dyspozycji liczne „złote myśli” ulubionych nauczycieli) lub napisem „nauczyciel na 6”. Do takiego zestawu dołączcie ulubioną kawę czy herbatę i prezent jest gotowy! Z pewnością za każdym razem, kiedy nauczyciel będzie sięgał po kolejny łyk napoju, ciepło pomyśli o swojej ulubionej klasie.

Ozdoba do klasy

Jeśli od września klasa naszego dziecka nadal będzie kontynuować edukację w tej samej szkole, warto zastanowić się nad prezentem dla nauczyciela, który będzie również stanowić piękną ozdobę sali lekcyjnej. Możecie przygotować fotoobraz z klasowego zdjęcia (np. na empikfoto.pl). Wybierzcie to ulubione – ze wspólnej wycieczki, lekcji pokazowej czy wyjścia do muzeum i koniecznie takie, na której jest również wasz nauczyciel! Taki prezent sprawi, że kolejny rok szkolny minie uczniom i nauczycielowi w przyjaznej atmosferze.

Wszystkie propozycje personalizowanych prezentów znajdziecie na stronie empikfoto.pl

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Wakacyjna apteczka
Next post Zupa orientalna z indykiem i makaronem