Jak przeżyć Euro? Poradnik dla par, które nie dzielą miłości do footballu! 6 złotych zasad
Czas czytania:1 min

Jak przeżyć Euro? Poradnik dla par, które nie dzielą miłości do footballu! 6 złotych zasad

0 0

Nie każdy kocha football, jednak w czasie trwania Mistrzostw Europy, będzie się musiał zmierzyć z gorączką, która opanuje większość kraju. Szczególnie trudne zadanie czeka drugie połówki zagorzałych kibiców piłki nożnej. Przez blisko miesiąc ich ukochani (lub ukochane?) z najdroższego partnera zamienią się w zagorzałego kibica, który poza swoją drużyną świata nie widzi. Portal eDarling postanowił przygotować krótki przewodnik dla tych, których życie miłosne naznaczy najbliższy miesiąc piłkarskich mistrzostw Europy.

Jak przeżyć Euro?

Odpowiednio przygotuj się do turnieju. Nie chodzi tu o zakup flag, szalików skrzynek schłodzonego alkoholu, którym w trakcie trwania meczy będzie się raczył Twój luby. Przygotuj sobie rozpiskę wszystkich spotkań, jakie Twój ukochany na pewno zechce obejrzeć. Dzięki temu będziesz wiedzieć, kiedy „ewakuować się” na bezpieczne, wolne od piłki pozycje.

Nie chcesz prowokować niepotrzebnych spięć? Zapomnij o zwrotach typu: „nie ma szans”, czy „ale czemu tak bardzo się przejmujesz?”. Zapamiętaj, że na czas trwania mistrzostw, głównym tekstem, który powinien zakrólować w waszym mieszkaniu, jest „nadzieja umiera ostatnia”.

Nie umawiaj Was ze znajomymi lub rodziną, jeśli wiesz, że spotkanie wypadnie w trakcie trwania meczu. Tylko tym rozjuszysz ukochanego, które stwierdzi, że nie rozumiesz ani jego, ani jego pasji.

Nie próbuj za pomocą seksu odciągać jego uwagi o piłki. Na 99% Ci się nie uda.

Zamiast tego.. Znajdź sobie swoją własną „małą obsesję”. Tę radę możesz rozumieć na dwa sposoby. Skup się na czymś, czym zawsze chciałaś się zająć, albo.. jeśli wyjątkowo irytuje Cię zachowanie swojego kibica, w czytelny sposób pokaż mu, jak odbierasz to jego kibicowanie. Gdy jest w pobliżu, przerzuć na  kanał przyrodniczy i zacznij głośno emocjonować się tym, co widzisz na ekranie. Mrówki budują ognisko? Głośno zagrzewaj je do jeszcze cięższej pracy.

Jeśli jednak uznasz, że chcesz towarzyszyć partnerowi w trakcie oglądania meczy… Załóż koszulkę lub inny element garderoby powiązany z zespołem, któremu kibicuje – na pewno miło go tym zaskoczysz. Jeśli dodatkowo będziesz zadawać mu pytania o składy, zasady i inne piłkarskie tajemnice, poczuje się wspaniale i kolejny raz zrozumie, że jest ekspertem w sprawach footbollu. A Ty być może odkryjesz, że piłka i kibicowanie mają swoje uroki!

Źródło: https://www.edarling.pl/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 5 nietypowych zastosowaniach herbaty w domu
Next post Domowy chlebek ze śliwką kalifornijską