Trzy nowe sylwetki lalek Barbie
Czas czytania:1 min

Trzy nowe sylwetki lalek Barbie

0 0

Barbie® ogłasza wzbogacenie kolekcji Fashionistas® o trzy nowe sylwetki lalek Barbie – wysoką, krągłą i drobną – jak i całą gamę nowych karnacji, fryzur oraz ubranek. W rezultacie dziewczynki na całym świecie będą mogły odgrywać wymyślone przez siebie historie na jeszcze więcej sposobów, rozwijając razem z Barbie® swoją wyobraźnię

Trzy nowe sylwetki lalek Barbie

Barbie® zawsze oferowała dziewczynkom możliwość wyboru – od 180 różnych zawodów aż po inspirujące role, niezliczone ubrania oraz dodatki. Wprowadzenie bardziej zróżnicowanej oferty daje miłośniczkom lalek większe możliwości w zakresie tworzenia własnych historii i niezmiennie zachęca je do snucia marzeń i odkrywania, że z Barbie® mogą być tym, kim chcą.
„Od 57 lat Barbie® odzwierciedla otaczającą nas rzeczywistość, dzięki czemu pozostaje liderką wśród lalek modowych i globalną ikoną” – mówi Evelyn Mazzocco, starsza wiceprezes oraz Global General Manager marki Barbie® – „Z dumą prezentujemy nowe lalki w naszej kolekcji. Różnorodność sylwetek, karnacji  i stylów pozwala dziewczynkom wybrać lalkę, która najbardziej im odpowiada”.
Nowa kolekcja lalek Barbie® Fashionistas® 2016 obejmuje cztery sylwetki (oryginalną oraz trzy nowe), siedem karnacji, 22 kolory oczu, 24 fryzury oraz mnóstwo modnych ubranek i dodatków.

„Uważamy, że ciąży na nas odpowiedzialność wobec dziewczynek i ich rodziców związana z propagowaniem różnorodnego pojmowania piękna” – mówi Mazzocco.

Nowe lalki zaprezentowano na stronie Barbie.com, a zamówienia na nie można składać od 28 stycznia na stronie mattelshop.com w USA. Kolekcja będzie stopniowo trafiała do sprzedawców detalicznych w całym kraju aż do końca 2016 roku. W Polsce dostępna będzie już w marcu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Śniadaniowe rollsy z omleta
Next post Jak nadać blask włosom matowym