Wieczór panieński – ostatnia taka noc!
Czas czytania:2 min

Wieczór panieński – ostatnia taka noc!

0 0

W ferworze ślubnych przygotowań przyszłe Panny Młode bardzo często zapominają o organizacji wieczoru panieńskiego. Nic dziwnego – przed uroczystością ślubną jest mnóstwo kwestii do ustalenia – tort i ciasta, dekoracje florystyczne, szczegóły dotyczące wyglądu przyszłej małżonki… To dlatego organizacja wieczoru panieńskiego bardzo często przechodzi pod kontrolę świadkowej. Czy tak musi być? Oczywiście, że nie, ale świadkowa – jako najbliższa Pannie Młodej osoba – może pomóc jej złapać chociaż kilka chwil oddechu w tym szaleńczym, przedślubnym biegu

Jak przygotować wieczór panieński, aby wszyscy byli zadowoleni?

Odpowiedź na to pytanie może być trudniejsza niż się wydaje. Każdy człowiek jest inny, a zestresowana panna w przeddzień własnego ślubu i wesela to nieraz tylko dodatkowe komplikacje. Sama pamiętam, jakie emocje towarzyszyły mi w tym niezwykłym czasie… Jeśli przypadła Ci rola świadkowej, najlepiej od razu porozmawiaj z Panną Młodą na temat organizacji wieczoru panieńskiego. Niektóre Panny Młode po prostu marzą o chwili oddechu zamiast o zabawach w klubach. Wieczór panieński niewątpliwie powinien być dostosowany do charakteru i upodobań przyszłej małżonki – to w końcu ona powinna być najbardziej zadowolona z przygotowanej dla niej czy wspólnie z nią imprezy.

Wieczór panieński krok po kroku – jak go przygotować?

Na samym początku trzeba będzie ustalić, czy impreza ma mieć charakter wyjścia do klubu lub jakiegoś innego miejsca (najpopularniejszy wariant). Jeśli Panna Młoda jest osobą preferującą zdecydowanie inne rozrywki, warto podpytać, czy jest zainteresowana np. weekendowym wyjazdem z najbliższymi przyjaciółkami w jakieś ciekawe miejsce. Są dziewczyny, które swój wieczór panieński wyobrażają sobie jako ekstremalne przeżycie – dla takiej przyszłej Panny Młodej można zorganizować nawet skok na bungee czy skok ze spadochronem. Domatorkom z pewnością spodoba się najzwyklejsza impreza w domu. Na początku więc warto przemyśleć, jakie upodobania rozrywkowe ma przyszła mężatka i – jeśli wieczór panieński nie ma być niespodzianką – podpytać o wymarzoną lokalizację.

Gadżety na wieczór panieński – o tym nie można zapomnieć!

Kolejną kwestią, o której koniecznie trzeba pamiętać jest przygotowanie dekoracji na zbliżający się wieczór w damskim gronie. Niezwykle pomocne są w tym popularne ostatnio gadżety na wieczór panieński, za pomocą których można ozdobić w kilka minut dosłownie każde pomieszczenie. Gotowe gadżety na wieczór panieński warto wybrać szczególnie wtedy, gdy planujemy wyjazd – wtedy na dekorację miejsca imprezy naprawdę nie będzie dużo czasu! Przypinki, balony z okolicznościową grafiką i inne elementy dekoracyjne sprawią, że każda impreza będzie wyjątkowa.

Czy to już wszystko?

Oczywiście, organizatorka wieczoru panieńskiego musi zaplanować o wiele więcej. Konieczne będzie przygotowanie listy gości i wysłanie nań zaproszeń a także zaplanowanie menu i alkoholu na imprezę. Warto pamiętać także o przygotowaniu upominku dla Panny Młodej – w końcu to ostatni taki moment w jej życiu, więc warto go uczcić.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Modna suszarka na pranie
Next post 3 KROKI AKCJI RATUNKOWEJ SKÓRY ZMĘCZONEJ ZIMĄ