Chcesz sprzątać szybko i dokładnie? Te gadżety musisz mieć w swoim domu!
Czas czytania:2 min

Chcesz sprzątać szybko i dokładnie? Te gadżety musisz mieć w swoim domu!

0 0

Codzienne porządki i systematyczne utrzymanie czystości w domu wymaga pracy. Każdego dnia poświęcamy część wolnego czasu uprzątniecie bałaganu i przynajmniej raz w tygodniu sprzątamy gruntownie. Na szczęście dzisiaj wszystkie te czynności mogą trwać znacznie krócej, bo urządzenia takie jak uniwersalny oczyszczacz parowy, myjka czy mop pozwalają sprzątać szybko, a jednocześnie dokładnie. Przedstawiamy niezbędniki „perfekcyjnej Pani domu”, z którym już nigdy nie będziecie chcieli się rozstać

Dlaczego para wodna jest lepsza niż profesjonalna chemia?

Detergenty i środki chemiczne to coś, z czego korzystamy każdego dnia i nie wyobrażamy sobie bez nich sprzątania. Uniwersalny oczyszczacz parowy może w pełni zastąpić nawet najlepsze płyny i środki czyszczące. Co więcej, do działania potrzebuje tylko wody. Dzięki temu nie trzeba korzystać z kilku różnych sprzętów do poszczególnych powierzchni, nie trzeba też kupować wielu różnych środków. A gdyby ekonomia nie była wystarczającym argumentem, warto dodać, że uniwersalny oczyszczacz parowy pozwala sprzątać szybciej. Warto jednak rozejrzeć się za alternatywnym rozwiązaniem. Jakie urządzenia sprawdzić?

  • Myjka parowa to wielofunkcyjne urządzenie do różnych powierzchni. Szeroki zestaw końcówek pozwala dotrzeć do każdego kąta, dzięki niemu umyjemy nawet szyby. Najlepiej wybierać spośród tych modeli, które wyposażone są w gumowe kółka, które nie zarysują podłogi.
  • Czyścik parowy to wygodne i poręczne urządzenie, które zajmuje niewiele miejsca, ale jest w stanie wymieść brud z każdej szczeliny. Jest wyjątkowo lekki – można z niego korzystać używając jednej ręki, więc idealnie sprawdzi się tam, gdzie nie mamy zbyt wiele miejsca.
  • Mop parowy to jedno z najbardziej rozpoznawanych urządzeń. Wbrew swojej nazwie może czyścić nie tylko podłogi, dlatego warto kupić model z dodatkami końcówkami w zestawie. W ten sposób za pomocą jednego urządzenia posprzątamy dosłownie cały dom.

Urządzenia wykorzystujące moc pary wodnej są wszechstronne i wydajne, ale na tym nie koniec ich zalet.

Żadnych bakterii, czyli higienicznie czysty dom

Niepodważalną zaletą urządzeń na parę wodną jest bezpieczeństwo. Uniwersalny oczyszczacz parowy, mop czy myjki parowe usuwają do 99,99% bakterii, z którymi każdego dnia zetkniemy się w domu. Gorąca para wodna pozwala wyeliminować także wirusy, co dzisiaj dla wielu z nas jest szczególnie ważne. Podobny efekt można osiągnąć za pomocą chemii, jednak trzeba mieć na uwadze, że silne detergenty mogą powodować podrożenia czy wywołać alergię. I tak na przykład myjka parowa Ariete to świetne urządzenie, jeśli szukamy dużej wydajności i różnorodnych możliwości. Czyścik parowy sprawdzi się tam, gdzie potrzebna jest precyzja, a mop parowy to wygodne rozwiązanie do codziennego sprzątania.

Z urządzenia skorzystasz nie tylko w domu!

Niemalże każdy uniwersalny oczyszczacz parowy nadaje się do wielu różnych powierzchni. Można nim wyczyścić blaty, podłogi, dywany, a nawet tapicerkę na kanapach i sofach – warunkiem są wymienne końcówki, które stosuje się zamiennie w zależności od potrzeb. Tak wszechstronny sprzęt można wykorzystać także przy sprzątaniu samochodu. Możemy odświeżyć tapicerkę, usunąć plamy po kawie, herbacie lub błoto, a także umyć szyby. Nie musimy obawiać się o ciasne przestrzenie, bo uniwersalny oczyszczacz parowy jest tak skonstruowany, aby dotrzeć do każdej szczeliny. Dzięki niemu odświeżymy również tapicerkę w meblach ogrodowych i uprzątniemy taras lub altanę, a to wszystko bez użycia chemii, czyli bezpiecznie i w pełni ekonomicznie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Piżamowy streetstyle
Next post GOLDENBOX NO.35