Doniczki Air Pot – co to jest i jak z nich korzystać?
Czas czytania:1 min

Doniczki Air Pot – co to jest i jak z nich korzystać?

0 0

Jakość i wielkość plonów uzależniona jest w dużej mierze od systemu korzeniowego rośliny. Większość amatorów skupia się na tym, co dzieje się nad warstwą ziemi. Z biegiem czasu zaczynają jednak zdobywać doświadczenie i zauważają benefity płynące z pracy nad podstawą. Jak więc maksymalizować plony? Odpowiedź jest stosunkowo prosta – po pierwsze należy wykorzystywać sprawdzonej jakości nawozy dostarczające witamin, minerałów oraz składników odżywczych i po drugie, zainwestować w zestaw przydatnych akcesoriów

Świetnym przykładem komponentów są doniczki Air Pot. Dlaczego? Dowiesz się tego z dalszej części przygotowanego przez nas materiału. Opowiemy m.in. o ich zastosowaniach, zasadzie działania i efektach, dzięki którym inni hodowcy będą mogli pozazdrościć jakości Twoich plonów. Nie czekaj i sprawdź, jak profesjonalizować swoje uprawy.

Czym są doniczki Air Pot?

Sam design tego rozwiązania jest pewną ciekawostką, która powinna zainteresować potencjalnych użytkowników. Dlaczego doniczki Air Pot posiadają tak wiele wypustek? W celu rozbudowy korzeni. Dzieje się tak za sprawą nietypowego rozrostu systemu korzeniowego wraz z rozwojem roślin. Gdy koniec korzenia dojdzie do ściany i nie będzie mieć możliwości dalszego rozrostu, jego końcówka zwyczajnie wyschnie. Roślina jednak w celu obrony, dostosuje się do nowych warunków, wypuszczając kolejne pędy ze zdrowej części. Dzięki temu z jednego korzenia wyrośnie (przykładowo) 5 mniejszych i zaczną one rozwijać się w pozostałe strony. Sytuacja będzie się cały czas powtarzać, co doprowadzi do naprawdę imponującego poziomu.

Można więc powiedzieć, że doniczki Air Pot to produkt dedykowany dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych growerów, którym zależy na maksymalizacji plonów. Chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści płyną z zastosowania takich akcesoriów? W kolejnym akapicie poznasz szczegóły.

Jaki wpływ mają doniczki Air Pot na rozwój roślin?

Więcej korzeni oznacza lepszą przyswajalność witamin, minerałów i składników odżywczych z nawozów. To z kolei oznacza zdrowszą, silniejszą i większą roślinę. Dzięki temu będzie ona rodzić więcej owoców lub kwiatów i będą one lepszej jakości. Z czystym sumieniem możemy więc pokusić się o stwierdzenie, że jedna taka zmiana jest w stanie kilkukrotnie podnieść poziom upraw, bez jednoczesnego zwiększania ilości obowiązków growera.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyposażenia dla growerów? Warto więc zajrzeć do sklepu To-Growshop.pl. Znajdziesz tam m.in. doniczki Air Pot i wiele innych fascynujących akcesoriów, z których pomocą nie tylko zmaksymalizujesz plony i ich jakość, ale także zautomatyzujesz wiele procesów uprawy.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Pieniądze szczęścia nie dają… ale czekolada tak!
Next post Idzie wiosna, wyjdź na balkon!