Funkcjonalny ogród z suszarkami
Czas czytania:1 min

Funkcjonalny ogród z suszarkami

0 0

Nic nie sprzyja naszemu praniu bardziej niż słońce i wiatr, które w krótkim czasie pozwolą wysuszyć ubranie, pozostawiając na długo przyjemny zapach. Suszarki ogrodowe LEIFHEIT to propozycja idealna dla osób uwielbiających świeże pranie

O tym, że pranie suszone na świeżym powietrzu jest najwspanialsze wiedziały już nasze babki, które rozwieszały je na sznurach rozciągniętych między drzewami. Był jednak pewien „drobny” szkopuł tego rozwiązania. Sznury z biegiem czasu brudziły się.

Świat idzie na przód, myśl techniczna również i dziś mamy rozwiązanie na miarę XXI wieku. Jest nim linia innowacyjnych suszarek ogrodowych LEIHHEIT Linomatic, gdzie podczas składania linki chowają się w ramionach, dzięki czemu chronione są zarówno przed wilgocią, jak i zabrudzeniem.

Popularnym i cieszącym się dużym uznaniem model Linomatic 600 Deluxe to 60 metrów chronionych przed pobrudzeniem i zawilgoceniem linek, mogących pomieścić do 6 prań ( 6 standardowych zawartości pralki o wadze 5 kg). Czyste linki to zawsze czyste pranie.

Model posiada System Easy Lift w celu łatwiejszego podnoszenia oraz Easy Close, zapewniający komfort łatwego zamykania, bez potrzeby schylania. Rozkładanie jest również dziecinnie proste.

Wiele osób lubi suszyć ubrania na wieszakach. Jednak suszenie na świeżym powietrzu wiąże się z narażeniem ubrań na podmuchy wiatru. Czasem dość silne. Firma Leifheit pomyślała o tym konstruując model Linomatic 600 Deluxe, wyposażając go w 8 specjalnych uchwytów na wieszaki, tak by nie spadały one wraz z naszym praniem.

Reasumując: słońce, wiatr + suszarka ogrodowa LEIFHEIT to przepis na pachnące pranie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Bakalie i szparagi – połączenie idealne. Nie przegap sezonu!
Next post Rodzaje sukienek casualowych