Jak wybrać lodówkę? 5 rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę
Czas czytania:2 min

Jak wybrać lodówkę? 5 rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę

0 0

W domu z trójką dzieci, pierwszym mieszkaniu młodej pary czy studenta – lodówka zawsze jest sercem kuchni. Umiejętnie wybrana zapewni idealne warunki przechowywania i będzie nam służyć przez lata. Na co zwracać uwagę przy wyborze tego urządzenia?

Stabilna temperatura

Lodówka zużywa najwięcej prądu po nagłych skokach temperatury. Takie zmiany nie są także dobre dla przechowywanej żywności. Rozwiązaniem tego problemu jest Metal Cooling. Metalowe wykończenie tylnej ściany stabilizuje temperaturę wewnątrz urządzenia i minimalizuje jej wahania podczas otwierania drzwi. Dzięki temu możemy przeglądać zawartość lodówki bez obaw o podniesienia się temperatury w jej wnętrzu. Dodatkowo, wykończenie Metal Cooling wygląda wyjątkowo elegancko.

Pojemność

W przypadku dużych rodzin jednym z najważniejszych czynników jest pojemność urządzenia. Mnogość i różnorodność produktów pomieszczą np. pojemne lodówki Samsung Prestige Collection. Ich duża pojemność użytkowa – aż do 647 litrów, sprawia, że bez problemu znajdzie się miejsce na większe rodzinne zakupy. Lodówki Samsung z technologię Space Max™ mają cieńsze ściany, dzięki czemu zyskujemy więcej przestrzeni wewnątrz urządzenia. Space Max™ sprawia, że miejsca na jedzenie i napoje jest więcej bez zmiany wymiarów zewnętrznych urządzenia.

Energooszczędność

Lodówki w klasie energetycznej A zużywają znacznie mniej prądu niż te z niższych klas. Wybieranie urządzenia klasy A++ lub wyższej zapewni spore oszczędności w skali roku.* Dodatkowym rozwiązaniem, które również pozwala obniżyć rachunki za prąd, jest kompresor Digital Inverter. Technologia ta automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie, dzięki wewnętrznym i zewnętrznym czujnikom. Dodatkowo wcześniej wspomniana technologia Metal Cooling zapewnia stabilność temperatury oraz jej szybszy powrót do poziomu wyjściowego po otwarciu drzwi. Dzięki temu urządzenie pobiera mniej energii na wyrównanie powstałych różnic, co w efekcie wpływa na obniżenie rachunków za prąd.

EU_Chef_Collection_

Wyposażenie dodatkowe

Jeśli chcemy, aby nasza lodówka była jak najbardziej funkcjonalna, powinniśmy zwrócić uwagę na jej dodatkowe wyposażenie. Dużym ułatwieniem w korzystaniu z tego urządzenia są z pewnością specjalne szuflady na warzywa i owoce, pojemniki na drzwiach czy półka na wino. Innowacyjnym rozwiązaniem jest metalowe naczynie Chef Pan™**, w którym można marynować np. ryby lub mięsa. Co ciekawe jego rozmiar jest idealnie dopasowany do piekarników Samsung Dual Cook Flex, dzięki czemu przygotowane wcześniej danie możemy włożyć z chłodziarki do piekarnika w tym samym pojemniku.  To rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić czas na zmywaniu zbędnych naczyń.

Stylowy wygląd

Lodówka, serce kuchni, powinna idealnie wpasować się w wystrój wnętrza. Kitchen FitTM to urządzenie do obudowy firmy Samsung z eleganckim stylowym frontem. Oznacza to, że po wstawieniu w zabudowę kuchenną nie będzie odstawać od linii mebli. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych urządzeń do zabudowy. Inny ciekawy trend w urządzaniu kuchni to lodówki w wykończeniu z Czarnego Szkła. Materiał nadaje wnętrzu elegancji oraz podkreśla klasyczny charakter pomieszczenia. Czerń jest uniwersalna i doskonale komponuje się z każdym innym kolorem. To wykończenie przyciąga uwagę i natychmiast sprawia, że lodówka staje się jednym z najbardziej charakterystycznych urządzeń w kuchni.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Zdrowy i praktyczny catering dietetyczny
Next post Zawsze w trendach-moda na sport