Jaki odkurzacz bezprzewodowy jest najlepszy?
Czas czytania:2 min

Jaki odkurzacz bezprzewodowy jest najlepszy?

0 0

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy to marzenie wielu z nas – zarówno tych, którzy uwielbiają domowe porządki, jak i tych, którzy ich nie znoszą. Ci pierwsi wierzą, że najlepszy odkurzacz bezprzewodowy uczyni ich hobby jeszcze przyjemniejszym, ci drudzy ufają, że dobry odkurzacz na baterie uczyni ich życie łatwiejszym. Dowiedz się, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, czyli jakie cechy powinien mieć dobry odkurzacz bezprzewodowy, byśmy byli zadowoleni z zakupu.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać – moc silnika i filtr

Odkurzacz na baterie Samsung ma nowoczesny silnik Digital Inverter o dużej mocy, jest też wyposażony w innowacyjną technologię Jet Cyclone optymalizującą przepływ powietrza. To sprawia, że odkurzacz bezprzewodowy Samsung to naprawdę dobry wybór. Przy jego pomocy odkurzymy bez problemu każdą powierzchnię – zarówno parkiet, jak i grube, miękkie dywany. Usuniemy z nich także sierść zwierząt, co zawsze jest wyzwaniem przy domowych porządkach. 5-warstwowy system filtracji HEPA precyzyjnie usunie nawet najmniejsze cząstki kurzu – skutecznie poradzi sobie z drobinami o wielkości 0,3~10 mikrometrów. To ważna informacja dla alergików oraz w przypadku, gdy nasze dzieci mają uczulenie na kurz, co zdarza się obecnie coraz częściej. Dobry odkurzacz bezprzewodowy musi mieć dobry filtr – to absolutna podstawa.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać – bateria i stacja ładująca

Odkurzacz na baterie trzeba co jakiś czas ładować na stacji dokującej. Dobry odkurzacz bezprzewodowy powinien umożliwiać pracę przez minimum 60 minut. Odkurzacz na baterie Samsung Jet podwaja ten czas – w zestawie jest druga, wymienna bateria. Kiedy pierwsza bateria rozładuje się podczas pracy, po prostu wymieniamy ją na tę drugą, naładowaną, i odkurzamy dalej. W tym czasie pierwsza bateria ładuje się na stacji dokującej.

Sama stacja ładująca dla tego odkurzacza także jest ciekawym rozwiązaniem. Można używać jej jako stacji wolnostojącej i przenosić w dowolne miejsce lub zamontować do ściany. Ta druga opcja pozwala w znacznym stopniu oszczędzić miejsce. W każdym przypadku mamy jednak gwarancję idealnego porządku podczas przechowywania i łatwy dostęp do akcesoriów.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać – dodatkowe opcje

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet ma w swoim podstawowym wyposażeniu elektroszczotkę Soft Action Brush z antystatycznym włosiem z przełącznikiem trybu; jednym kliknięciem przełączymy ją na tryb odkurzania dywanów lub twardych powierzchni. Oprócz tego odkurzacz ma w zestawie komplet wymiennych końcówek: szczelinówkę, minielektroszczotkę, która sprawdzi się do odkurzania mebli czy foteli w samochodzie oraz szczotkę z miękkim włosiem idealną do odkurzania delikatnych, wymagających powierzchni. Przydatnym dodatkiem jest też wyświetlacz LED, dzięki któremu sprawdzimy m.in. poziom naładowania baterii i aktualny tryb działania urządzenia. Te wygodne i funkcjonalne rozwiązania czynią z Samsunga naprawdę dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Napady na kobiety. Czym bronić się przed napastnikiem?
Next post Utrzymaj porządek w pokoju dziecka, stawiając na odpowiednie kosze na zabawki