Mop obrotowy – hit czy kit?
Czas czytania:1 min

Mop obrotowy – hit czy kit?

0 0

W kategorii mopów do podłogi wciąż dużą popularnością cieszą się tradycyjne modele, które wymagają ręcznego wyciskania. Alternatywą dla nich są mopy z obrotowym systemem odsączania, które nie wymagają użycia siły i moczenia rąk. Czy rzeczywiście jest to tak praktyczne i wygodne rozwiązanie? Sprawdźmy!

Mop obrotowy czyli jaki?

Mop obrotowy wyposażony jest w wiadro z obrotowym systemem odsączania. W przeciwieństwie do mopa tradycyjnego, pozbycie się nadmiaru wody odbywa się tu poprzez odwirowanie. Wystarczy umieścić mop w sitku obrotowym i naciskając specjalny pedał, wprawić sitko w ruch. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i w zasadzie nie wymaga użycia siły, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego mopa. Nie wymaga też moczenia rąk i kontaktu z zabrudzoną już końcówką mopa.

Mop obrotowy – czy warto?

Obrotowy system odsączania jest nie tylko wygodny, ale pozwala też na kontrolowanie stopnia wilgotności mopa w zależności od tego, jak długo będziemy go odwirowywać. Ma to szczególne znaczenie, jeśli jesteśmy posiadaczami podłóg drewnianych lub paneli, które wymagają delikatnego mycia z minimalnym wykorzystaniem wody. W przeciwnym razie nadmiar wilgoci może wsiąkać w podłogę, powodując jej niszczenie i wypaczanie. Warto pamiętać, że taki mop wyciska się dużo szybciej. Wybierając odpowiedni model, warto zdecydować się na mopa wykonanego z mikrofibry, np. 2 w 1 Turbo od Viledy, która słynie z doskonałych właściwości czyszczących. Włókna mikrofibry łatwo absorbują wilgoć i brud, co sprawia, że ​​sprzątanie jest skuteczniejsze.

Podsumowując, mop z obrotowym systemem odsączania znacząco przewyższa tradycyjne modele pod względem wygody użytkowania i łatwości wyciskania wody. Dzięki dużej powierzchni mycia i włóknom z mikrofibry, jest to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienne porządki.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post <strong>Jak o swoje włosy dbają kobiety z różnych krajów?</strong>
Next post Kiedy pójść do mioterapeuty?