Test głośnika od Fresh n Rebel
Czas czytania:2 min

Test głośnika od Fresh n Rebel

0 0

Przenośny głośnik bezprzewodowy przydaje się do słuchania muzyki, podcastów z telefonu w ogrodzie, na plaży, nad jeziorem, w kuchni, a nawet łazience. Ma łączność Bluetooth, więc można odtwarzać muzykę bez kabla, nawet przez kilkanaście godzin bez przerwy. Głośnik Soul od Fresh n Rebel to połączenie ciekawego designu z wysoką jakością brzmienia

Lubię muzykę. Również w plenerze, kiedy siedzę na kocu ze znajomymi, a piknikowy nastrój umilają utwory płynące z głośnika mobilnego. Tym chętniej podjęłam się recenzji głośnika Fresh n Rebel. Jest niebywale lekki, odporne na wodę, a jak gra?

Pierwsze wrażenie po otwarciu pudełka jest bardzo pozytywne. Kiedy na niego patrzę, widzę solidnie wykonane urządzenie. Nie mam się do czego przyczepić.Zaokrąglone krawędzie z metalicznym wykończeniem i tkaniną „sandwich” to idealne połączenie materiałów. Soul wykonany jest bardzo solidnie. Głośnik Soul jest wodoszczelny (IPX5). Jego obudowa sprawia, że nie tylko dobrze wygląda, ale także zapewnia stałą ochronę, nawet gdy zabierasz go na zewnątrz.

Sparowanie głośnika z telefonem nie jest trudne. Aktywujemy Bluetooth w telefonie, potem włączamy głośnik, a ten oznajmia gotowość do akcji charakterystycznym bulgotaniem. Wciskamy krótko guzik z symbolem Bluetooth. Następnie uruchomiamy wyszukiwanie nowych urządzeń i kiedy tylko na ekranie pojawiła się nazwa głośnika, parujemy obydwa sprzęty. Koniec, można przesyłać muzykę. Zagrała więc ABBA.

Soul może odtwarzać muzykę przez 15 godzin na wbudowanych akumulatorach. Możesz go w pełni naładować w ciągu 2,5 godziny za pomocą dołączonego kabla USB-C. Obsługę głośnika ułatwiają gumowe, odporne przyciski w górnej części obudowy – można włączać i pauzować utwory, przeskakiwać do następnych

Głośnik Soul Fresh n Rebel – moja ocena

Głośnik jest lekki i zgrabny, dzięki temu jest bardzo mobilny. Można go zabrać ze sobą wszędzie. Może służyć do słuchania muzyki za dnia, jak i do rozkręcenia niezłej imprezy po zmroku.

Głośnik zapewnia idealne brzmienie. Soul ma imponującą wydajność, zapewniając przejrzysty dźwięk i głębokie basy dzięki dodatkowemu głośnikowi wysokotonowemu i dużemu przetwornikowi basowemu. Bas jest wyraźny, głęboki, ale nie dominuje zanadto, nie brakuje też środka i tonów wysokich. Głośnik stworzony został do słuchania w terenie, ale przyznam się, że również z dużą przyjemnością używałam tego sprzętu w domu, mimo że mam duży zestaw audio z kolumnami. Soul gra po prostu tak dobrze, że nie ma powodu, by podłączać się do stacjonarnego zestawu.

Soul sprawdza się zarówno do słuchania kameralnej, cichej muzyki, np. jazzu czy klasyki, jak również do ostrego grania rockowego czy elektroniki. Można za jego pomocą urządzić niezłą imprezę dla kilku osób, co więcej, można też bezprzewodowo połączyć dwa głośniki w jeden, by zapewnić jeszcze więcej mocy. Głośnik świetnie się też sprawdzi do urządzenia mini kina z laptopa albo projektora. Duża moc sprawia, że głośnik pozwoli rozkręcić sporą imprezę, chociaż nie brakuje mu subtelności, która pozwala w samotności rokoszować się bardziej stonowanymi utworami.

Za pomocą Soul można także prowadzić rozmowy telefoniczne w trybie głośnomówiącym, co sprawdza się bardzo dobrze – wyraźnie słychać rozmówców, oni również nie narzekali na zakłócenia.

Głośnik Soul Fresh ‘n Rebel przekonał mnie do siebie lekkością. Mój syn brał go do swego pokoju, a ja puszczałam mu piosenki dla dzieci. Jeśli chciał, sam sobie podgłosił, korzystając z gumowanych przycisków.

Soul przewidziany jest jako sprzęt przenośny, dobrze się też sprawdzi w domu, a jego spokojna stylistyka sprawia, że nie będzie stanowił zgrzytu w nawet całkiem eleganckim wnętrzu.

Plusy:

  • bardzo dobre wykonanie
  • wodoszczelność IPX5
  • do 15 godzin pracy
  • funkcja rozmów
  • wygodne sterowanie


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Jak wybrać bezpieczny smoczek dla maluszka?
Next post Błonnik – niedoceniany sprzymierzeniec zdrowia