Miłość mamy do dziecka
Czas czytania:1 min

Miłość mamy do dziecka

0 0

Matczyna miłość to coś, czego nie sposób zdefiniować, wyjaśnić, a być może nawet i zrozumieć. Miłość mamy do dziecka jest czymś tak wyjątkowym, że w zasadzie wyłącznie mamy powinny mieć prawo definiowania tej miłości. Oddajmy zatem głos mamom. Zobacz, jak one definiują swoją matczyną miłość

Czym jest matczyna miłość według mam?

,,To uczucie, które wielką moc posiada, to miłość, która wcześniej nie była mi znana 🙂 Odkąd zostałam mamą zupełnie oszalałam na punkcie mojej córeczki, więc robię wszystko by na jej buzi pojawił się uśmiech wielki 🙂 Kocham ją nad życie, w rolę mamy weszłam znakomicie ❤️ Moja miłość do niej to uczucie zupełnie nowe i rewolucyjne, nie spodziewałam się, że będzie aż tak silne!❤️’’ (Pani D. W.)

,,Jest bez graniczna! Największy Skarb jaki człowiek może od życia dostać to Dziecko.’’ (Pani A. M. W.)

,,Miłość do mojego synka nie ma granic. Z każdym dniem jest ona jeszcze większa, gdy widzę jego uśmiechniętą buzię 😍’’ (Pani M. G.)

,,Miłość mamy do dziecka jest niewyobrażalną siłą! Siłą miłości! ❤️ Każda mama chce dla swojego dziecka tego, co najlepsze! Macierzyństwo to miłość bezgraniczna i gotowa na wszystko ❤️❤️’’ (Pani A. K.)

,,Jest bezinteresowna i najprawdziwsza ze wszystkich, ta miłość jest jedną z najpiękniejszych miłości 💙❤👩‍👧‍👦’’ (Pani S. R.)

,,Czymś czego nie da się opisać. Jest bezgraniczna, najpiękniejsza, czysta i szczera. Z każdym dniem coraz większa.’’ (Pani S. J.)

,,Miłość do dzieci jest wszystkim, co najważniejsze, najlepsze, co w życiu może spotkać rodziców 😍 Ta miłość jest bezgraniczna 😍’’ (Pani J. Ł.)

,,… WSZYSTKIM ❤️❤️❤️’’ (Pani W. G.)

,,Miłość matki do dziecka nigdy się nie kończy. O matczynej miłości można pisać i mówić godzinami – że wielka, bezinteresowna, cały czas gotowa na poświęcenia. Macierzyństwo zawiera w sobie od samego początku szczególne otwarcie na nową osobę: ono właśnie jest udziałem kobiety. W otwarciu tym, w poczęciu i urodzeniu dziecka kobieta odnajduje siebie przez bezinteresowny dar z siebie samej. Kocham moje dzieci bardzo ❤💞💞’’ (Pani M. W.)

,, Nie ma silniejszego uczucia ♥️♥️♥️’’ (Pani E. K.)

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 3 KROKI AKCJI RATUNKOWEJ SKÓRY ZMĘCZONEJ ZIMĄ
Next post Grób Max Czornyj – recenzja