Odkryj Kosmos Możliwości i realizuj swoje pasje!
Czas czytania:2 min

Odkryj Kosmos Możliwości i realizuj swoje pasje!

0 0

1 czerwca 2024 roku rusza już druga edycja kampanii marki Twister – „Rozkręć się z Twisterem – Odkryj Kosmos Możliwości”. To wyjątkowa okazja dla młodych talentów, by rozwijać swoje pasje i zdobyć atrakcyjne nagrody. W tym roku uczestnicy mogą wygrać stypendia na rozwój swoich zainteresowań o wartości 1000 zł, 5000 zł lub 10000 zł. Dodatkowo do wygrania jest również miejsce na Twister Camp, gdzie znani influencerzy będą dzielić się swoja receptą na sukces!  Co należy zrobić, by mieć szansę na wygraną?

Kampania „Rozkręć się z Twisterem – Odkryj Kosmos Możliwości” nie tylko zachęca do rozwoju pasji przez młodzież, ale również podejmuje ważne społecznie tematy, zachęcając młodych do odpowiedzialnego i kreatywnego korzystania z mediów społecznościowych. Partnerami akcji jest sieć sklepów Żabka oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.

Rozkręć się z Twisterem – Odkryj Kosmos Możliwości!

Podobnie jak w ubiegłym roku, Twister organizuje konkurs na TikToku dla osób powyżej 16. roku życia. Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na zgarnięcie fantastycznych nagród, należy zakupić loda Twister Cosmixx w jednym ze sklepów Żabka, zachować paragon i opisać swoją dowolną pasję w 500 słowach na stronie konkursowej, dodając film lub zdjęcie, które ją obrazuje. 

Twister Camp – Warsztaty z Influencerami

W tym roku, oprócz udziału w Twister Camp, można także wygrać stypendium, które pozwoli młodym na rozwój pasji. Do wygrania jest 1x 10 000 zł, 1x 5 000 zł oraz 5x 1 000 zł. Konkurs będzie promowany przez influencerów na TikToku, którzy wezmą również udział w Twister Camp.

Twister Camp odbędzie się 9 sierpnia 2024 roku w Warszawie. W obozie weźmie udział 35 osób, które mogą zabrać ze sobą osobę towarzyszącą – co daje podwójną radość z wygranej! Podczas warsztatów, popularni TikTokerzy, tacy jak Kinga Sawczuk, Kamil Szymczak, Hubert i Sebastian Kuc oraz Klaudia Leclercq podzielą się swoimi doświadczeniami i udzielą wskazówek, jak rozwijać pasje i tworzyć atrakcyjny content na social media. Camp odwiedzą również trzej specjalni goście: psycholożka – Hanna Sywula, wicemistrzyni w strzelectwie sportowym – Julia Piotrowska oraz dj’ka – Agata Joanidis. Podczas wykładów będą oni starali się zainspirować uczestników do dążenia do realizacji swoich marzeń i rozwijania pasji. 

Partnerstwo z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę

Kampania, zachęcając młodzież do rozkręcania się w sieci, podejmuje również temat zagrożeń związanych z obecnością w mediach społecznościowych. Według raportu Nastolatki 3.0 co piąty przedstawiciel młodego pokolenia doświadcza przemocy w internecie. Marka Twister wspierając misję Fundacji, przekazuje 10 groszy z każdego zakupionego loda Twister Cosmixx. Dodatkowo na rozkrecsieztwisterem.pl do dyspozycji opiekunów pozostają materiały edukacyjne, stworzone we współpracy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, dające wskazówki jak pomóc młodym w radzeniu sobie z hejtem. 

Konkurs „Rozkręć się z Twisterem – Odkryj Kosmos Możliwości” trwa od 1 czerwca do 19 lipca 2024 roku. Wszystkie szczegóły oraz regulamin znajdują się na stronie www.rozkrecsieztwisterem.pl.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Wypłata na drugi dzień i zarobki nawet 8000 zł miesięcznie – <strong>pomysł na pracę po maturze i na studiach</strong>
Next post <strong>Wpływ stresu na kondycję włosów</strong>