Pieluchomajtki dla dorosłych – kiedy po nie sięgnąć?
Czas czytania:2 min

Pieluchomajtki dla dorosłych – kiedy po nie sięgnąć?

0 0

Nietrzymanie moczu dotyka ludzi bez względu na wiek i płeć. I za każdym razem jest tak samo przykre, mocno wpływa na codzienne funkcjonowanie. Pieluchomajtki dla dorosłych to idealna ochrona przy nietrzymaniu moczu. Dowiedz się, w jakich sytuacjach sprawdzą się najlepiej

Pieluchomajtki dla dorosłych – charakterystyka

Stosowanie produktów chłonnych dobranych do poziomu problemu nietrzymania moczu pozwala na zminimalizowanie przykrych skutków schorzenia. Przede wszystkim ich zadaniem jest wchłanianie wilgoci i zapobieganie przeciekaniu, ale nie tylko.

Pieluchomajtki dla dorosłych to jeden z najbardziej chłonnych produktów. Są wygodne w stosowaniu i idealnie sprawdzają się w przypadku pacjentów cierpiących na nietrzymanie moczu w stopniu średnim i ciężkim. Pieluchomajtki marki TENA zawierają niezwykle chłonny wkład, który zatrzymuje wilgoć wewnątrz i chroni skórę przed kontaktem z nią. Na dodatek produkt jest wyposażony w specjalny system, który niweluje nieprzyjemne zapachy. To najlepszy sposób na zapewnienie komfortu i wygody osobom doświadczającym nietrzymania moczu.

Pieluchomajtki także dla pacjentów leżących

Pieluchomajtki dla dorosłych to wygodne rozwiązanie, które w wielu przypadkach sprawdza się lepiej niż pieluchy. Są przeznaczone zarówno dla osób, które chcą zachować aktywność, jak i dla pacjentów leżących i niesamodzielnych. Produkt ma zwiększoną chłonność, więc można stosować go także do nocnej ochrony.

Pieluchomajtki są skonstruowane w ten sposób, że ich zakładanie i zdejmowanie jest bardzo proste. Dzięki temu wymiana produktu chłonnego pacjentom leżącym nie sprawia żadnego problemu. Warto wspomnieć także, że pieluchomajtki dla dorosłych są wykonane z cienkiego, oddychającego materiału. To niweluje ryzyko pojawienia się odparzeń i podrażnień skóry. Wszystko po to, by pielęgnacja delikatnej okolicy intymnej była łatwiejsza.

Produkt jednak nadaje się świetnie także dla pacjentów aktywnych. Z jego wymianą poradzą sobie także osoby starsze, które chcą zachować samodzielność przy czynnościach higienicznych. Na dodatek pieluchomajtki nie przesuwają się i wygodnie pozostają na miejscu przy codziennych aktywnościach.

Pieluchomajtki dla dorosłych czy inne produkty chłonne?

Pieluchomajtki to niejedyny produkt, który może zapewnić komfort osobie zmagającej się z nietrzymaniem moczu. Pacjenci, u których stopień nasilenia problemu jest mniejszy, mogą sięgnąć po zupełnie inne produkty, na przykład majtki chłonne czy specjalistyczne podpaski.

Zastanawiasz się, czy wybrać majtki chłonne, czy pieluchomajtki dla dorosłych? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i natężenia problemu. Poziom chłonności majtek także jest wysoki, jednakże są one cieńsze i bardziej dyskretne. Dobrze sprawdzają się w przypadku osób aktywnych, ponieważ wyglądają i funkcjonują jak standardowa bielizna, są po prostu niewidoczne pod ubraniem. Na dodatek dopasowują się do ciała, więc nie przeszkadzają nawet w czasie aktywności fizycznej.

Specjalistyczne podpaski dla kobiet i wkładki dla mężczyzn to znowu rozwiązanie na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i kropelkowe. Ich poziom chłonności jest znacznie niższy, jednak są niewielkie, maksymalnie dyskretne i znacznie bardziej wygodne. Sprawdzają się lepiej niż zwykłe podpaski, ponieważ zamykają wilgoć we wnętrzu wkładu chłonnego i niwelują nieprzyjemny zapach. Dzięki temu zapewniają komfort na co dzień i sprawiają, że nietrzymanie moczu w stopniu lekkim nie jest dużym problemem.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post NOWOŚĆ – masła i peelingi do ciała PERFECTA – KONKURS!
Next post Jeansowe ogrodniczki na wiosnę