Napary ziołowe Royal Green zdobywają kolejne gwiazdy Great Taste
Czas czytania:2 min

Napary ziołowe Royal Green zdobywają kolejne gwiazdy Great Taste

0 0

Gwiazdy Great Taste 2021, konkursu organizowanego przez brytyjską Guild of Fine Food, zostały ogłoszone. Akredytacja Great Taste, przyznawana dla rzemieślników oraz producentów specjalistycznej żywności, uznawana jest za najbardziej prestiżową nagrodę w świecie żywności

W tym roku o gwiazdy Great Taste ubiegało się aż 14 113 produktów ze 108 krajów. W skład sędziów wchodziły najbardziej wymagające podniebienia, należące do krytyków kulinarnych, szefów kuchni, restauratorów, kucharzy, producentów oraz rzesze pisarzy kulinarnych, dziennikarzy i influencerów.

Zdobyć uznanie tylu ekspertów to wybitne wyróżnienie dla naszych ekologicznych naparów ziołowych. Jesteśmy w Royal Green bardzo dumni z przyznanej gwiazdy dla Royal Green Beautiful Turmeric oraz Love & Happiness.

Powiększają one nasze gwiazdorskie herbaciane grono i dołączają do laureatów Great Taste z 2019 i 2020 roku (Royal Green Sweet Dreams, Royal Green Golden Turmeric Chai, Royal Green Relax &
Royal Green Clean).

Herbaty i napary ziołowe Royal Green zdobyły w sumie sześć nagród Great Taste od momentu wprowadzenia ich na rynek w 2019 roku.

Love & Happiness oraz Beautiful Turmeric witajcie w gwiazdorskiej kolekcji Royal Green!

Sędziowie tak skomentowali nagrodzone napary ziołowe Royal Green:

Royal Green Beautiful Turmeric

„Zrównoważona mieszanka, w której gorycz kurkumy jest równoważona przez cytrynę, a czarny pieprz daje na końcu delikatne ciepło. Bogata, rozgrzewająca mieszanka, z wielką głębią kurkumy. Czarny pieprz daje delikatne ciepło. Dobrze zbalansowane i przemyślane połączenie składników”.

Royal Green Love & Happiness

„Delikatnie aromatyczny, klarowny, złoty napar. To dobrze przemyślana mieszanka, w której garbnikowa podstawa czarnej herbaty zapobiega nierównowadze, nawet lawendy, która – oprócz rumianku – jest chyba najbardziej wyczuwalnym składnikiem. Żaden z elementów nie wyróżnia się zbyt mocno, kompozycja jest dobrze zbalansowana, rozgrzewająca i przyjemna. Wszystkie składniki łączą się, dając łagodny i przyjemny smak z rumiankowym charakterem wyróżniającym się z mieszanki. To była dobrze zbalansowana mieszanka”.

Royal Green to w 100% ekologiczne napary ziołowe, które są uprawiane w sposób zrównoważony bez użycia pestycydów i zebrane we właściwym momencie. Dzięki temu zachowane jest bogactwo smaku i dobroczynne działanie. Nasze herbaty są ekologiczne, certyfikowane i po prostu przepyszne. Używamy jedynie w 100% prawdziwych składników i nigdy nie dodajemy aromatów (nawet naturalnych), zapachów i ulepszaczy smaku. Doświadczysz autentycznego smaku owoców, kwiatów, roślin i ziół. Nasze papierowe torebki są niewybielane, nie zawierają zszywek oraz są w 100% biodegradowalne. Prawie wszystkie składniki są uprawiane w Indiach, zostają wykorzystane od razu po zbiorach i dzięki temu nie tracą smaku ani wartości odżywczych.

Daj się zauroczyć tą złocistą eksplozją smaku i niech ciepły uścisk rozjaśni Twój dzień!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Bajkowe połączenie – słone precelki w mlecznej czekoladzie
Next post Święta zero waste. Jak nie zmarnować świątecznych smakołyków