Anioł do wynajęcia – najpiękniejsza opowieść wigilijna
Czas czytania:1 min

Anioł do wynajęcia – najpiękniejsza opowieść wigilijna

0 0

Uwierz w cuda i rozejrzyj się dookoła – może i ty zostaniesz czyimś aniołem?Najpiękniejsza opowieści świąteczna Magdaleny Kordel Anioł do wynajęcia ukaże się w księgarniach 9 listopada 2016 r. Jeśli kochacie Dziewczynkę z zapałkami i Kopciuszka – Anioł do wynajęcia na długo zapadnie Wam w pamięć i serce.

Anioł do wynajęcia – o książce

Gdybyś całkiem przypadkiem, tam u siebie na górze, miał jakiegoś bezrobotnego anioła, anioła do wynajęcia, to pamiętaj o mnie. Bardzo proszę.  A, i gdybyś mógł mi pomóc w tym, żebym tak do końca nie zapomniała, czym jest miłość i radość…

Michalina ma kłopoty. Została sama, bez środków do życia i bez dachu nad głową. Cały świat wydaje się być przeciwko niej.

Kiedy jest już tak źle, że zaczyna tracić nadzieję, ktoś niespodziewanie zaprasza ją na kubek herbaty z cynamonem. Ktoś wysłucha z uwagą, przygarnie do serca, da nadzieję.

Czy jednak tam w górze ktoś nad nią czuwa? Dobry duch, zaginiony Anioł Stróż?

„Anioł do wynajęcia” to niezwykła historia. Otula jak ciepły koc, rozgrzewa jak filiżanka cynamonowej herbaty, a przede wszystkim przywraca wiarę w ludzi i daje nadzieję.

kordel_aniol-do-wynajecia

Anioł do wynajęcia – o autorce

Magdalena Kordel jest autorką bestsellerowych serii Uroczysko i Malownicze, które sprzedały się już w ponad 100 000 egzemplarzy. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników. Od lat zbiera świąteczne opowieści, a Anioł do wynajęcia zawiera wiele z nich.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Zapalenie gardła – jak leczyć?
Next post Jak zadbać o ogród przed zimą?