Drugi sezon Max Czornyj – recenzja
Czas czytania:1 min

Drugi sezon Max Czornyj – recenzja

0 0

Drugi sezon to najnowsza książka polskiego mistrza grozy – Maxa Czornyja. To pozycja, która różni się od dotychczas wydanych książek autora, ale trzyma czytelnika w napięciu od początku do końca. W końcu nic tak nie podbija oglądalności jak śmierć – wiedzą o tym bohaterowie najnowszego dreszczowca psychologicznego Maxa Czornyja.

Lubimy podglądać innych, lubimy patrzeć na życie innych ludzi. Dlatego też wszelkie programy typu reality show są wciąż popularne. I właśnie osoby biorące udział w takim programie są bohaterami książki Maxa Czornyja. Oczami Sary i Adama, a także Ewy i Michała. Przyglądamy się ich życiu w zamknięciu. Oczami bohaterów patrzymy, jak świat reality show wygląda od środka.Każdy ma swoją przeszłość, która rzutuje na jego poczynania.

Max Czornyj zbudował niesamowicie wciągającą fabułę. Krótkie rozdziały sprawiają, że książkę czyta się dosyć szybko. Historia wciąga i intryguje. Do końca nie wiemy, jak potoczą się losy głównych bohaterów. Autor idealnie stworzył świat, który my widzowie kochamy. Byłam w stanie przenieść się myślami w opisywane miejsce, a nawet wcielić się w samych bohaterów.

Nie ma tu krwawych opisów, do których przyzwyczaił nas autor we wcześniejszych książkach. Mamy za to ciekawie zarysowaną fabułę, ciekawy pomysł na poprowadzenie akcji i równie ciekawych bohaterów. Przeżywamy ich emocje razem z nimi. Kibicujemy im, by udało im się opanować wszystkie demony przeszłości. Historie poznajemy oczami trójki bohaterów – Sary, Adama i Ewy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wczuć się w ich emocje i historie.

Co mogę powiedzieć o książce? Pomysł na fabułę był dobry I choć książkę chłonęłam bo chciałam poznać prawdę to ewidentnie czegoś mi ciągle brakowało. Zakończenie? Takie nijakie, myślałam, że to będzie ta wisienka na torcie a wyszedł trochę zakalec.

Sezon drugi to thriller psychologiczny, w którym czytelnik odnajdzie lęk, niepokój i trudne emocje, bez nurzania się w hektolitrach krwi. Fabuła rozwija się niespiesznie, rozmyślnie i równomiernie rozkładając napięcie od początku do końca.

Sezon drugi to prawdziwa odskocznia od od poprzednich, mocnych i nie dających zasnąć ze strachu książek Maxa Czornyja. Momentami sezon 1 mylił mi się z sezonem 2, ale ostatecznie bardzo dobra, ciekawa i wciągająca historia! Polecam!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Filia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Czas na rajstopy! Jak je nosić?
Next post Stres szkolny – zmora dzieci i młodzieży. Jak z nim walczyć?