Dwie epoki i tylko jedna kobieta – premiera książki Tylko tu i teraz
Czas czytania:1 min

Dwie epoki i tylko jedna kobieta – premiera książki Tylko tu i teraz

0 0

Dla jednych zbyt wyzwolona. Dla innych zbyt nieśmiała. Żyjąc w dwóch epokach, nie pasuje do żadnej z nich. Dalsze losy Klary z Tylko dla dorosłych!

Po ekscytujących chwilach, spędzonych w ramionach Konstantego, przewrotny los znowu wrzucił Klarę w XXI wiek. Do jej nudnego życia księgowej, najzwyklejszej szarej myszki. Z wiecznie narzekającą matką, przyjaciółeczkami, które nie szczędzą złośliwości. I bez ukochanego mężczyzny u boku. Do drzwi puka jej dobra znajoma – depresja.

Jakby tego było mało, Klara staje się ofiarą samochodowego wypadku. Poturbowana trafia do szpitala, gdzie… Okazuje się, że opatrujący ją przystojny lekarz Kosma to skóra zdjęta z jej kochanka, za którym szaleńczo tęskniła przez tyle tygodni.

Czyżby jednak odnaleźli się nawzajem w innych czasach?

Czy Klarze będzie jeszcze dane zaznać czułych objęć Konstantego? I czy Kosma przypomina Kostka również z charakteru?

A przede wszystkim: czy można żyć i kochać w dwóch epokach jednocześnie?

Nina Majewska-Brown – pisarka, absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa, poznanianka i – jak sama o sobie pisze – „kobieta udomowiona”. Pracowała w kilku wydawnictwach, gdzie promowała najlepszą literaturę polską i zagraniczną. Autorka książki Tylko dla dorosłych, bestsellerowych cykli o Ninie (Wakacje, Zwyczajny dzień, Jak się nie zakochać, Nina) i o Ance (Anka, inne oblicze szczęścia, Anka i diabeł stróż, Anka i piekło szczęścia), Mąż na niby, Żona na zamówienie oraz kryminału Grzech. Poza pisaniem książek uwielbia gotować ( z tej pasji powstał Notes kuchenny), pracować w ogrodzie, robić na drutach i spędzać czas z rodziną oraz przyjaciółmi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Zdrowe zęby a geny, czyli kilka słów o dziedziczeniu
Next post Pyszne śniadania na zimowe poranki!