Dziewczyna, która patrzyła w słońce – nowa powieść Anny Szczęsnej!
Czas czytania:2 min

Dziewczyna, która patrzyła w słońce – nowa powieść Anny Szczęsnej!

0 0

28 kwietnia miała premierę nowa powieść Anny Szczęsnej „Dziewczyna, która patrzyła w słońce”. 
Jest to pierwsza część nowego cyklu „Między stronami życia”, którego akcja rozgrywa się w pięknym Toruniu i którego bohaterami są Justyna Różycka, autorka bestsellerowych romansów oraz Michał Tarkowski – autor popularnych horrorów. Kiedy nieoczekiwanie zostają sąsiadami, zaczynają ich łączyć sprawy nie tylko zawodowe.

Ta książka jest jak wiosna! Pełna kolorów i zapachów, dynamiczna jak pogoda. Dodaje energii, skłania do uśmiechu i podszeptuje, że każda wiosna przynosi zmiany, na które warto się w życiu otwierać. Ania Szczęsna otula czytelnika swoją ciepłą historią jak zwiewną apaszką, nienatarczywie wciąga między słowa i zaprzyjaźnia z bohaterami, z którymi chce się być! To opowieść o tym, że życie zaskakuje i obdarowuje najhojniej wtedy, gdy zupełnie nie jesteśmy na to przygotowani i niczego nie oczekujemy. I że zawsze trzeba mieć oczy uważnie otwarte, bo nigdy nie wiadomo, kto mieszka naprzeciwko… Bardzo polecam! Monika A. Oleksa – pisarka, eseistka, autorka cyklu „Dobre Myśli Do Kawy” na Facebook’u

Czy dwoje bestsellerowych pisarzy zdecyduje się na to, aby zacząć zupełnie nowy rozdział w swoim życiu?

Michał Tarkowski, pisarz, autor popularnych horrorów, przeprowadza się do nowo zakupionego mieszkania w toruńskiej kamienicy. Przed nim niewielki, ale konieczny remont i bliski termin oddania kolejnej książki. Z pomocą kreatorki przestrzeni przystępuje do renowacji lokum, gdy okazuje się, że tuż naprzeciwko mieszka jego rywalka po piórze, Justyna Różycka. Wprawdzie jej domeną twórczą są romanse, ale blask, jaki roztacza, wyjątkowo ciepłe usposobienie i przede wszystkim liczba sprzedanych egzemplarzy niesamowicie działają mu na nerwy. 

Pewnego dnia w ręce Michała trafia źle zaadresowana paczka z książkami, którą miała otrzymać autorka bestsellerów. Poirytowany, nie ma innego wyjścia, jak tylko oddać przesyłkę właścicielce. Pierwsze spotkanie otwiera serię kolejnych, w tym na targach książki oraz podczas festiwalu literackiego w Różanych Dołach. 

Czy bliskie sąsiedztwo może zmienić nastawienie butnego pisarza? Czy tych dwoje połączy coś więcej niż sprawy zawodowe?

Anna Szczęsna – autorka powieści obyczajowych, ceniona za wnikliwe, pełne ciepła i głębokiego zrozumienia opisy relacji międzyludzkich. Wegetarianka, miłośniczka dobrego filmu i literatury. Prowadzi stronę autorską na Facebooku: Anna Szczęsna – książki, które same się czytają i na Instagramie: @anna_szczesna_autorka. W wolnych chwilach pisze opowiadania grozy. Wycisza się w lesie i relaksuje, spędzając czas z najbliższymi. Pierwszy tom cyklu Dziewczyna, która patrzyła w słońce jest jej jedenastą wydaną powieścią, poprzednie to: Smutek Gabi (2014), Jutro pachnie cynamonem (2015), Gang różowych kapeluszy (2016), Myśl do przytulania (2017), Trzykrotka (2018), Testerka szczęścia (2019), Iskierka nadziei (2019), Szepty drewnianych papug (2020), Krokodyl w doniczce (2020) i Sztuka dawania prezentów (2020). 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Jak zadbać wiosną o włosy?
Next post Chorujesz na COVID-19? Te zasady higieny jamy ustnej musisz znać