Najnowszy thriller psychologiczny mistrzyni gatunku Louise Jensen zapiera dech w piersiach!
Czas czytania:2 min

Najnowszy thriller psychologiczny mistrzyni gatunku Louise Jensen zapiera dech w piersiach!

0 0

Tajemnicza farma, charyzmatyczny przywódca i one – matka i córka. Zostały same, zaufały i otrzymały schronienie. Nie wiedzą, że ich piekło dopiero się rozpoczyna… Louise Jensen, mistrzyni thrillerów psychologicznych, zabiera czytelników w mroczną podróż do zamkniętej społeczności, w której nic nie jest takie, jak się wydaje. „Rodzina”, najnowsza powieść mistrzyni thrillerów psychologicznych, w księgarniach już od 18 września

Laurze nie zostało nic. Pochowała męża, musiała zamknąć ukochaną kwiaciarnię, lada chwila straci też dach nad głową. Jej długi rosną w oszałamiającym tempie. Firma ubezpieczeniowa odmawia wypłaty odszkodowania, a właściciel domu, który wynajmuje, grozi eksmisją. Ma już tylko córkę, siedemnastoletnią Tilly, która z dnia na dzień oddala się od niej coraz bardziej.

Gdy swoją pomoc oferuje im Alex – właściciel biofarmy za miastem i charyzmatyczny przywódca tamtejszej wspólnoty – Laura jest w siódmym niebie. Nie może jej nie przyjąć. Zresztą trudno odmówić, gdy wszyscy mieszkańcy otaczają je takim wsparciem i troską. Z dnia na dzień stają się im coraz bliżsi, zupełnie jak rodzina. Jednak na farmie dochodzi do coraz bardziej niepokojących incydentów. Kobieta była pewna, że razem z Tilly znalazły dom i nową rodzinę. Jeszcze nie wiedzą, że każda rodzina skrywa sekrety, a one nie powinny ufać nikomu.

Czy nowe więzy w ramach wspólnoty okażą się silniejsze niż więzy krwi. Czy błąd matki może kosztować córkę wszystko?

Louise Jensen – brytyjska pisarka, autorka bestsellerowych thrillerów psychologicznych. Jej książki, przetłumaczone na ponad 20 języków, sprzedały się na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy. „Rodzina” jest jej piątą powieścią. Wcześniej w Polsce ukazały się: „Siostra”, „Prezent”, „Surogatka” (nominowana w 2018 roku do nagrody Książka Roku portalu LubimyCzytac.pl) i „Randka”. Jensen mieszka w Northamptonshire z mężem, dziećmi, psem i niezbyt grzecznym kotem.

O Wydawnictwie Burda Książki:

Burda Książki to część koncernu medialnego Burda International i równocześnie jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym, który istnieje od 20 lat. Dziś nasza oferta to ponad 1200 zróżnicowanych tytułów pod markami Burda Książki i National Geographic. W naszym portfolio znajdą Państwo: poradniki, książki podróżnicze, kulinarne, dziecięce, a także powieści obyczajowe i kryminalne oraz biografie. Do naszych najpopularniejszych autorów należą: Nela Mała Reporterka, Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, a także: Yvette Żółtowska-Darska, Małgorzata Kalicińska, Joanna Lamparska, Kinga Paruzel, Damian Kordas, Jakub Porada, Joanna Kajstura, Przemysław Ignaszewski, Grzegorz Kapla oraz Marek Tomalik. Poza tym w 2017 r. swoje pierwsze książki wydali u nas: Agnieszka Radwańska, Zuzanna Bijoch oraz Agnieszka Cegielska. Nasze Wydawnictwo jest wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody Bestsellerów Empiku: w 2011, 2012, 2015, 2016 i 2017, 2018 – cztery ostatnie zdobyła Nela Mała Reporterka.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Lekko, zabawnie i niezwykle mądrze o współczesnym rodzicielstwie
Next post Jak wyleczyć przebarwienia?