Primabalerina Dorota Gąsiorowska
Czas czytania:1 min

Primabalerina Dorota Gąsiorowska

0 0

17 lutego będzie miała premierę najnowsza powieść Doroty Gąsiorowskiej pt. „Primabalerina”

Kiedy Nina stanęła przed bramą starej lwowskiej kamienicy, nie przypuszczała, że kryje  się za nią tajemnica. Historia słynnej primabaleriny prowadzi ją śladem rodzinnych  sekretów, a kresowy Lwów staje się coraz bliższy sercu. Okazuje się, że Nina może tu  odnaleźć klucze do własnej przeszłości.  Ale przyszłość też nigdy nie jest taka, jak się spodziewamy.

Kiedy Nina przypadkowo spotkała Michaiła, oboje poczuli, że łączy ich coś szczególnego.  Czy w powodzi emocji rozpozna to jedno jedyne prawdziwe uczucie? Czy zdoła  zawalczyć o szczęście, które czasem bywa kruche jak porcelanowa figurka  baletnicy?

Primabalerina – warto mówić o książce:

• Ciekawa historia autorki: skromna czterdziestoletnia kobieta pokazuje, że zawsze można zacząć od nowa, zawsze jest dobry czas, aby zrobić coś dla siebie.
• Autorka, z którą mogą utożsamiać się czytelniczki.
• Lubiany przez czytelników motyw literacki: bohaterka, która dostaje  niespodziewany dar od losu, musi zmierzyć się z własną przeszłością i poznać tajemnice, które zmienią całkowicie jej życie.
• Wciągająca fabuła: tajemnice z przeszłości, skomplikowane relacje,  niełatwa miłość.
• Najlepsza książka na odpoczynek.

Primabalerina – o autorce

Dorota Gąsiorowska – z wykształcenia jest specjalistką  ds. marketingu. Przez kilka lat mieszkała w Krakowie, potem  przeniosła się z rodziną do domu za miastem. Od zawsze  pisała, ale tylko do szuflady. W końcu zdecydowała się  przesłać swój debiut do wydawnictwa. Urzekła wszystkich.  Obietnica Łucji została tak dobrze przyjęta przez  czytelniczki, że w kolejnej powieści autorka wróciła do  ukochanych bohaterów, zapisując ich dalsze losy  w Marzeniu Łucji. Właśnie wydaje trzecią swoją powieść.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Kwas hialuronowy – odkrywamy tajemnice
Next post Makijaż na karnawał – eleganckie smokey eye