Śnieżny wędrowiec – najnowsza powieść Elisabeth Herrmann

Śnieżny wędrowiec – najnowsza powieść Elisabeth Herrmann

0 0

Autorka znakomitej „Wioski morderców” powraca w doskonałej formie! Książka „Śnieżny wędrowiec” od dziś w księgarniach – poleca Prószyński i S-ka.

Śnieżny wędrowiec – o książce

Z bogatej rezydencji uprowadzono małego chłopca – dziecko sprzątaczki i ogrodnika. Reinartz – pan domu, sam ojciec dwóch młodzieńców, wspaniałomyślnie ogłasza, że zapłaci okup. Być może porywacze pomylili się, a ich faktycznym celem był jeden z jego synów? Niestety mały Darijo znika bez śladu.

Cztery lata później w lesie znaleziono zwłoki porwanego. Posterunkowa Sanela Beara i nadkomisarz Lutz Gehring muszą powiadomić o tym rodziców chłopca. Ze zdumieniem dowiadują się, że matka Darija rozstała się z mężem i poślubiła… swego pracodawcę. Czy ponure domostwo Reinartzów skrywa jakąś tajemnicę? Czemu wokół całej sprawy panuje zmowa milczenia? Beara postanawia się tego dowiedzieć na własną rękę…

Śnieżny wędrowiec – o autorce

Elisabeth Herrmann urodziła się w Marburgu w 1959 r. Wiele lat pracowała jako dziennikarka w telewizji RBB. Jej powieści są bardzo popularne i często służą za scenariusze filmowe. Autorka otrzymała nagrodę Radio Bremen Crime oraz niemiecką nagrodę Crime Fiction 2012. Mieszka z córką w Berlinie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Panzanella – sałatka toskańska
Next post Styl militarny