Trzy książki erotyczne, które warto przeczytać i nie jest to „50 twarzy Greya”!
Czas czytania:2 min

Trzy książki erotyczne, które warto przeczytać i nie jest to „50 twarzy Greya”!

0 0

Erotyki cieszą się ostatnimi laty dużą popularnością – wszystko za sprawą wspomnianej w tytule książki. Jednak ten gatunek literacki nie kończy się tylko na globalnym bestsellerze, który doczekał się ekranizacji. Są dużo lepsze historie z seksem w tle, opowiedziane w poprawniejszy i ciekawszy sposób niż krytycznie ocenione dzieło E.L. James. Oto 3 wybrane propozycje!

Jeżeli uważasz, że doskonałe książki erotyczne powinny być czymś więcej, niż tanim romansidłem, koniecznie sprawdź polecane wydania, które są nie tylko hitem na liście bestsellerów tego gatunku, ale również zostały docenione przez krytyków: https://matfel.pl/pol_m_Ksiazki_Erotyka-2129.html.

„Start a fire” – saga Katarzyny Berlińskiej

Katarzyna Barlińska napisała bestsellerową serię książek, która podbiła serca czytelników. Cały cykl to historia młodej siedemnastolatki, zamieszkującej niewielkie miasteczko w Kaliforni. Victoria Clark pochodzi z dobrze sytuowanej rodziny, znajdującej się wysoko na społecznej drabinie. Od najmłodszych lat wpajano jej, że ma być grzeczną dziewczynką, skupiającą się na swojej nauce i karierze. Jednak ścieżka życiowa dziewczyny przecina się nieoczekiwanie z drogą Nathaniela, w którym Victoria się zakochuje. Na nic zdaje się rozsądek, kiedy serce płonie niemożliwym do ugaszenia ogniem miłości. Nathaniel jest jej całkowitym przeciwieństwem. Czy Victoria pozostanie w związku, w którym nie powinna być? Czy porzuci kryminalny półświatek swojego miasta, z którym zawodowo walczy jej mama?

„Dirty wild” – dwuczęściowa historia Paige Leurein

Leurein to amerykańska autorka pełnych namiętności powieści erotycznych oraz romansów. „Dirty Wild” to pikantny cykl, który prezentuje losy Jolie i Cade – szaleńczo zakochanej w sobie pary. Ona zawsze walczyła z całym światem, a on był jedyną osobą, przy której czuła się bezpiecznie. Nastolatkowie po zakończeniu liceum chcieli razem uciec i spędzić ze sobą życie, jednak dziewczyna nie pojawiła się na spotkaniu i złamała serce swojemu ukochanemu. W drugiej części Jolie po latach znowu pojawia się w życiu mężczyzny i prosi go o przysługę…Historia tak przypadła do gustu czytelniczkom, że pisarka właśnie pracuje nad 3 tomem. Ciekawie wykreowani bohaterowie i przeszłość, która dopada każdego w najmniej spodziewanym momencie, zachwycają – takiego erotyku nie można przegapić!

„Walcząc z pożądaniem” – Ilsa Madden-Mills

Elizabeth Bennett jest inteligentna, dobrze zorganizowana i żyje według skrupulatnie wyznaczonych reguł. Jednak poznaje „bad boya” – Declana Blaya, który wprowadza się do jej apartamentowca i staje sąsiadem zza ściany. Mężczyzna to brytyjski, wytatuowany kickbokser, którego Elizabeth chce unikać, ale kiedy on ratuje ją przed katastrofą na studenckiej imprezie, nie może się mu oprzeć. Pod jego urokiem przestaje być sobą i zgadza się na jedną noc ze sportowcem, która jest gorąca i zmysłowa ­– oboje oddali się niepohamowanej pasji. Okazuje się jednak, że Declan chce czegoś więcej. Ciągle marzy o swojej czarującej sąsiadce. Przeciwieństwa się przyciągają!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Poród zabiegowy?
Next post <strong>Niestosowne stroje panny młodej – czyli jakie?</strong>