Walentynkowe propozycje książkowe KONKURS
Czas czytania:8 min

Walentynkowe propozycje książkowe KONKURS

0 0

Święto zakochanych tuż, tuż. Zastanawiasz się nad prezentem na Walentynki? Mamy dla Ciebie książkowe propozycje – Kuchnia pełna afrodyzjaków oraz Gotowanie we dwoje, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Olesiejuk
Książka „Gotowanie we dwoje” to zaproszenie do wspólnego przyrządzania potraw. Randka w kuchni może być wspaniałym doświadczeniem – nie od dziś wiadomo, że to właśnie tam romantyczne uczucia najszybciej rozkwitają.

Książka to propozycja atrakcyjnych, prostych przepisów idealne na wieczór we dwoje. Każdy przepis został rozpisany na role – dla niej i dla niego. Dzięki temu przygotowana wspólnymi siłami kolacja będzie oszałamiającym sukcesem – zarówno kulinarnym, jak i miłosnym.

Książka pokazuje, jak w prosty u łatwy sposób gotować z ukochanym. Wspólne gotowanie jest czymś niesamowitym. Nie tylko potrawy wychodzą o niebo lepiej, niż przyrządzane samemu, gdyż są robione z sercem, ale też samo gotowanie zbliża zakochanych i buduje romantyczny nastrój. „Gotowanie we dwoje” udowadnia, że z najprostszych składników połączonych z odrobiną chęci, porcją zapału oraz szczyptą własnej inwencji można wyczarować niebiańskie smaki. Książka podzielona jest na części, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie odpowiedni przepis. Usatysfakcjonowani będą zarówno weganie, miłośnicy greckich klimatów, wykwintnych smaków, czy domowych fast foodów.

Przepisy są bardzo proste. Dzięki opisanemu podziale ról przygotowywanie kolacji może być wspaniałą zabawą i początkiem zmysłowego wieczoru. Testowaliśmy z mężem przygotowanie Ryżu z warzywami i kurczakiem teriyaki i muszę przyznać, że nigdy wcześniej tak dobrze nie wychodziło nam wspólne gotowanie.

Każdy przepis zawiera przepiękne zdjęcia potraw. Patrząc na nie mam wrażenie, że czuję zapach jedzenia. Każde z nich odbieram wszystkimi zmysłami i od razu mam ochotę powtórzyć je w domu. Dania wyglądają smakowicie, ciepło i bardzo autentycznie. Po prostu apetycznie!

—-

kuchnia-pelna-afrodyzjakow-u-iext31801953

Kuchnia pełna afrodyzjaków, to również inspirująca kulinarna pozycja, która rozpali zmysły każdego. Proste przepisy na wyszukane dania, dadzą odpowiedź jak rozpalić zmysły w kuchni. Ci, którzy sięgną po książkę, dowiedzą się, jak działają na zmysły dania ze szparagów albo owoców morza, poznaj czarodziejską moc truskawek, czekolady i innych znanych afrodyzjaków.

Każdy przepis poprzedzony jest opisem działania głównego składnika dania. I tak dowiadujemy się na przykład, że połączenie kuminu z pieprzem lub miodem pomaga nie tylko w nadaniu wyrazistości smaku, ale również pomaga w sypialni. Z kolei chili i imbir poprawiają ukrwienie pewnych części ciała, a zupa cebulowa to uznany afrodyzjak, którą nowożeńcy we Francji zjadają przed nocą poślubną.

Przepisy zawierają również mini porady, dotyczące aranżacji miłosnej randki. Dowiemy się między innymi o tym, jaką muzykę wybrać na romantyczną kolację przy świecach, czemu warto zapalić świecie i sięgnąć po olejki eteryczne, a także dlaczego warto zorganizować randkę tematyczną.

Cała książką opatrzona jest przepięknymi zdjęciami potraw i potrzebnych do ich wykonania składników. Przepisy są oznaczone również stopniem trudności, dzięki czemu nawet początkujący kucharz znajdzie coś dla siebie.

„Kuchnia pełna afrodyzjaków” to nie tylko książka kucharska, to również pięknie wydany album.

Obie książki są świetnie dopracowana pod każdym względem. Dobrane i przetestowane przepisy, spójna kolorystyka. Jeśli chcesz przygotować smakowity posiłek dla siebie i swojej drugiej połówki – sięgnij po „Gotowanie we dwoje” lub „Kuchnia pełna afrodyzjaków”. Oprócz przepisów (z recepturami tylko na dwa talerze), w książkach znajdziesz oryginalne pomysły na podanie potrawy i zaaranżowanie randki.

Polecamy!

JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ, CZYM ZASKOCZYĆ UKOCHANEGO W WALENTYNKI – PODPOWIADAMY PRZYGOTUJ Z NIM KOLACJĘ! ABY UŁATWIĆ SOBIE ZADANIE WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ JEDNĄ Z DWÓCH KSIĄŻEK: GOTOWANIE WE DWOJE LUB KUCHNIA PEŁNA AFRODYZJAKÓW.

Jak wygrać? OPISZ SWÓJ WYMARZONY WALENTYNKOWY WIECZÓR.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkurs@superpani.pl

REGULAMIN KONKURSU
” Walentynkowa kolacja”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.Organizatorem konkursu ” Walentynkowa kolacja” zwany dalej konkursem, jest Fit.pl Sp. z o. o.
1.1. Fundatorem nagród w Konkursie jest Wydawnictwo Olesiejuk

zwany dalej „Fundatorem”.

2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27) i nie podlega regułom zawartym w ww. Ustawie, Rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Konkurs organizowany jest na stronie https://superpani.pl serwisu z grupy FIT.pl. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od dnia 05.lutego 2016 do dnia 10 lutego grudnia 2016 roku, do godz. 12:00.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Zgłoszenia w konkursie mogą dokonywać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora konkursu oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu.
3. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie niezbędnym do prawidłowej współpracy z Organizatorem oraz w celach związanych z Konkursem.
4. Dane osobowe, o których mowa w ust. 3 są przetwarzane przez FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9, wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, to jest w celu identyfikacji uczestnika Konkursu, wydania nagrody zwycięzcy i ewentualnie publicznego podania imienia i nazwiska zwycięzcy Konkursu – nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.

3. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem konkursu na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, może być każda osoba fizyczna, która od dnia 05 lutego 2016 do dnia 10 lutego grudnia 2016 roku, do godz. 12:00 dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie.
2. Zgłoszenie uczestnictwa będzie polegało na wykonaniu zadania konkursowego oraz przesłaniu zgłoszenia zatytułowanego „Konkurs – ” na adres e-mail: konkurs@superpani.pl
3. Zadaniem konkursowym uczestników jest odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
„Opisz swój wymarzony Walentynkowy wieczór”
Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców
4. Każde przesłane zgłoszenie na adres konkurs@superpani.pl z tytułem maila „Konkurs walentynkowy” w trakcie trwania konkursu będzie rejestrowane w systemie elektronicznym Organizatora, jako jedno uprawnienie do nagrody konkursowej. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.
5. Każdy uczestnik, który dokonał prawidłowego zgłoszenia udziału w konkursie, może ubiegać się o nagrodę, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
6. W dniu 4 stycznia 2016 roku specjalnie powołana przez Organizatora komisja konkursowa wybierze najciekawsze odpowiedzi konkursowe wyłaniając pięciu zwycięzców.

4. NAGRODY

1. Nagrodą w konkursie są dwie książki: Gotowanie we dwoje lub Kuchnia pełna afrodyzjaków.

2. Nagrody w konkursie zostaną wydane nagrodzonym uczestnikom konkursu zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Nagrody zostaną wydane w terminie wskazanym w regulaminie konkursu
3. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym, wolna od podatku dochodowego jest wartość wygranych w konkursie.

5. ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY I WYDANIE NAGRODY

1. Wyłonienie zwycięzców w konkursie, przeprowadzone zostanie przez specjalnie powołaną komisję konkursową w dniu 10 lutego 2016 roku.
2. W przyznaniu nagród biorą udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane od dnia 05 lutego 2016 do dnia 10 lutego grudnia 2016 roku, do godz. 12:00.
3. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.
4. Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do 5 dni roboczych od dnia ich wyłonienia, pod adresem e-mail, z którego zostało dokonane zgłoszenie.
5. Organizator zastrzega, że powiadomienie zwycięzcy o wygraniu nagrody, nastąpi wyłącznie w formie opisanej powyżej i tylko taka forma powiadomienia stanowi podstawę roszczenia o wydanie nagrody.
6. Organizator zastrzega, że nie będzie informował pozostałych uczestników konkursu o braku wygranej droga mailową.
7. Organizator zastrzega, iż nie wypłaci równowartości nagród w gotówce.
8. Dane zwycięzcy będą udostępnione do wglądu w siedzibie Organizatora. Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji danych zwycięzcy oraz treści jego odpowiedzi na pytanie konkursowe m.in. na stronie www.superpani.pl
9. Za pomocą wiadomości email potwierdzającej wygraną zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie danych osobowych oraz danych adresowych. Zwycięzca zostanie także poinformowany, że w terminie 3 dni roboczych od powiadomienia o wygranej powinien potwierdzić za pomocą wiadomości email dane osobowe oraz oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z niniejszym konkursem oraz, że nie dotyczą go zastrzeżenia pkt. 2 rozdział 2 niniejszego regulaminu.
10. Po otrzymaniu przez Organizatora potwierdzenia informacji oraz danych adresowych, o których mowa w punkcie 9, nagrody zostaną wysłane zwycięzcom pocztą lub kurierem w terminie wyznaczonym przez Organizatora jednak nie później niż 10 dni od daty przysłania maila o którym mowa w pkt. 9 rozdział 2 niniejszego regulaminu
11. Nagroda niewydana w konkursie z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy pozostaną w dyspozycji Organizatora.

6. NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA KONKURSU
1. Organem dokonującym weryfikacji przyznania nagrody oraz decydującym o przyznaniu nagrody, o których mowa w pkt. 4.1, będzie komisja konkursowa.
2. Komisja konkursowa składa się z 3 członków powołanych przez Organizatora.
3. Komisja konkursowa dokonując weryfikacji zgłoszeń konkursowych, weźmie pod uwagę prawidłowość przesłanych zgłoszeń zgodnie z niniejszym regulaminem oraz kryterium oryginalności wykonania zadania konkursowego.

7. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania konkursu, jednakże nie później niż w terminie 31 dni od ostatecznego dnia wydania nagród. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika i ewentualnie numer telefonu kontaktowego, a także dokładny opis i powód reklamacji, adres email, z którego wysłane zostało zgłoszenie, treść wysłanego zgłoszenia, datę i godzinę wysłanego zgłoszenia.
3. Reklamacja winna być zgłoszona na adres Organizatora. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych, od daty ich otrzymania przez Organizatora.
4. Organizator rozpatrywać będzie reklamacje na podstawie regulaminu.
5. Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym, wysłanym na adres wskazany w reklamacji w terminie 7 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.

8. OGRANICZENIE ROSZCZEŃ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie zwycięzców konkursu.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonane zgłoszenia przez uczestników konkursu.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin konkursu dostępny będzie w biurze Organizatora: FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9 oraz www.fit.pl
2. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Wszelkie spory i roszczenia wynikłe z realizacji postanowień niniejszego Regulaminu rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy ze względu na siedzibę Organizatora.
3.W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdować będą przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Tiramisu z wiśniami na Walentynki
Next post Uniwersalny pokój dla dziecka