100 dni do ślubu z RevitaLash
Czas czytania:9 min

100 dni do ślubu z RevitaLash

0 0

Sezon ślubny coraz bliżej. Przyszłe panny młode przygotowują się na swoją wielką chwilę. Każda z nich chce w tym ważnym dniu wyglądać jak najpiękniej, dlatego przygotowania rozpoczynają dużo wcześniej. Oczywiście większość zaczyna od diety i wyboru sukni, niekoniecznie w tej kolejności. Do planu przygotowań warto dodać zadbanie o włosy, rzęsy i brwi, żeby w dniu ślubu uwodzić zalotnym spojrzeniem spod burzy włosów.

KONKURS ZAKOŃCZONY

Nagrody wędrują do:

ala_katina@

edyta_dubien@

aga-k1897@

Gratulujemy!

Przygotowania do ślubu to dla przyszłej panny młodej wielka przyjemność, ale też spory stres. Planowanie ślubu i wesela rozpoczyna się wiele tygodni, a nawet miesięcy wcześniej. Do załatwienia jest mnóstwo spraw, a jednym z kluczowych elementów tego wielkiego dnia jest wygląd panny młodej, która tego dnia znajduje się w centrum uwagi. Suknia jest najważniejsza, ale równie istotne są dodatki, fryzura i makijaż. Marka RevitaLash przygotowała program „100 dni do ślubu z RevitaLash”, który sprawi, że włosy będą piękne, gęste i zdrowe, a rzęsy i brwi podkreślą urok spojrzenia.

RevitaLash – RZĘSY

O rzęsy zadbaj stosując odżywkę do rzęs RevitaLash® Advanced, której receptura wykorzystuje molekuły doktora Michaela Brinkenhoffa chronione patentem technologii BioPeptin Complex®. Po kilku tygodniach stosowania sprawi, że rzęsy będą piękne, gęste, a spojrzenie uwodzicielskie. Aplikuj na noc jak eyeliner u nasady rzęs. Widoczny rezultat uzyskasz już po 4-6 tygodniach stosowania. Odżywka jest teraz dostępna w trzech pojemnościach:

NOWOŚĆ RevitaLash® Advanced 1.0 ml (130 zł) – ponad 7 tygodni codziennej kuracji

RevitaLash® Advanced 2.0 ml (250 zł) – 3 miesiące codziennej kuracji

RevitaLash® Advanced 3.5 ml (330 zł) – 6 miesięcy codziennej kuracji

RevitaLash – BRWI

Do brwi użyj odżywki RevitaBrow® Advanced 3 ml (270 zł), która pomoże odbudować rzadkie i uszkodzone z powodu chociażby błędnej depilacji. Produkt stosuj raz na dobę na umytą i suchą skórę za pomocą specjalnego aplikatora, nałóż w obszarach, gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i piękniejsze brwi.

RevitaLash – WŁOSY

Preparaty z trychologicznej linii ReGenesis™ by RevitaLash® pomogą zadbać o włosy i skórę głowy. Ich lecznicza formuła wzmacnia i pogrubia włosy, dodając fryzurze objętości oraz zapewnia zdrowy stan skóry głowy. Produkty sprawiają, że włosy się odradzają – BEAUTY REBORN™.

Głowę umyj Szamponem pogrubiającym włosy ReGenesis™ by RevitaLash® (90 zł). Wmasuj produkt w skórę głowy okrężnymi ruchami i rozprowadź go na całej długości włosów od ich nasady po końcówki. Pozostaw na skórze głowy przez 1-2 minuty, a następnie dokładnie spłucz.

Następnie zastosuj Odżywkę pogrubiającą włosy ReGenesis™ by RevitaLash® (90 zł) nakładając ją na wilgotne włosy. Masuj skórę głowy okrężnymi ruchami, po czym rozprowadź odżywkę na całej długości włosów od ich nasady po końcówki. Pozostaw na skórze głowy przez 1-2 minuty, a następnie dokładnie spłucz wodą.

Jeśli masz krótkie włosy zaaplikuj Piankę zwiększającą objętość włosów ReGenesis™ by RevitaLash® (430 zł), formuła zawiera chroniony patentem BioPeptin Complex®. Nałóż niewielką ilość na palce i wmasuj produkt we włosy. Pozostaw piankę na włosach bez spłukiwania.

Na długie włosy zastosuj zwiększający objętość mikro-spray ReGenesis™ by RevitaLash® (430 zł), którego zaawansowana dwufazowa formuła zawiera chroniony patentem BioPeptin Complex® z wykorzystaniem technologii RevitaSome™. Trzymaj buteleczkę w pozycji pionowej i skieruj wylot dyszy Mikro-sprayu bezpośrednio u nasady włosów, w miejsca, gdzie są one cienkie i tam gdzie ulegają przerzedzeniu. Zaaplikuj  preparat na skórę głowy  wykonując 1-2 naciśnięcia pompki, wmasuj palcami, a następnie rozprowadź  go po włosach.

Dodatkowo 1-2 razy w tygodniu użyj Maski detoksykującej do włosów i skóry głowy ReGenesis™ by RevitaLash® (95 zł). Masuj skórę głowy okrężnymi ruchami, po czym rozprowadź preparat na całej długości włosów od ich nasady po końcówki. Bogata w składniki formuła maski została opracowana z przeznaczeniem do dokładnego wmasowania jej w skórę głowy dla uzyskania efektu leczniczego. Pozostaw produkt na skórze i włosach przez 3-4 minuty, a następnie dokładnie spłucz wodą.

Wszystkimi kosmetykami możesz podzielić się z narzeczonym, pan młody też powinien być zadbany. W prezencie możesz mu kupić – Spot Serum ReGenesis™ by RevitaLash® (95 zł) do stosowania w problematycznych strefach, w których dochodzi do przerzedzenia włosów, takich jak zakola, przedziałek, czy czubek głowy.

Kosmetyki dostępne są w autoryzowanych gabinetach medycyny estetycznej, kosmetycznych, salonach fryzjerskich i spa oraz na www.plazanet.pl www.revitalash.com.pl

REGULAMIN KONKURSU

Kosmetyki RevitaLash

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.Organizatorem konkursu „Kosmetyki RevitaLash ” zwany dalej konkursem, jest Fit.pl Sp. z o. o.
1.1. Fundatorem nagród w Konkursie jest marka RevitaLash

zwany dalej „Fundatorem”.

2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27) i nie podlega regułom zawartym w ww. Ustawie, Rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Konkurs organizowany jest na stronie http://www.fit.pl serwisu FIT.pl. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od dnia 18 kwietnia 2016 do 25 kwietnia 2016, do godz. 24:00.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Zgłoszenia w konkursie mogą dokonywać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora konkursu oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu.
3. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie niezbędnym do prawidłowej współpracy z Organizatorem oraz w celach związanych z Konkursem.
4. Dane osobowe, o których mowa w ust. 3 są przetwarzane przez FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9, wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, to jest w celu identyfikacji uczestnika Konkursu, wydania nagrody zwycięzcy i ewentualnie publicznego podania imienia i nazwiska zwycięzcy Konkursu – nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.

3. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem konkursu na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, może być każda osoba fizyczna, która 18 kwietnia 2016 do 25 kwietnia 2016. dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie.
2. Zgłoszenie uczestnictwa będzie polegało na wykonaniu zadania konkursowego oraz przesłaniu zgłoszenia  na adres e-mail: konkurs@superpani.pl
3. Zadaniem konkursowym uczestników jest odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
„Który z kosmetków marki RevitaLash chciałabyś mieć w swojej kosmetyczce i dlaczego?”
Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców
4 Przesłane zgłoszenie na adres konkurs@fit.pl w trakcie trwania konkursu będzie rejestrowane w systemie elektronicznym Organizatora, jako jedno uprawnienie do nagrody konkursowej. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz. W tytule maila zgłoszeniowego musi znaleźć się hasło: KONKURS RevitaLash. Maile bez tego tytułu nie będą brane pod uwagę.
5. Każdy uczestnik, który dokonał prawidłowego zgłoszenia udziału w konkursie, może ubiegać się o nagrodę, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
6. W dniu 26 kwietnia 2016 roku specjalnie powołana przez Organizatora komisja konkursowa wybierze najciekawsze odpowiedzi konkursowe wyłaniając trzech zwycięzców.

4. NAGRODY

1. Nagrodą w konkursie są trzy zestawy kosmetyków marki RevitaLash. Każdy zestaw zawiera:

Volumizing primer – RevitaLash – baza pod tusz do rzęs 3 ml

HI-DEF tinted Brow Gel -RevitaLash- koloryzujący żel do brwi 3ml

Revita Brow advanced- RevitaLash – odżywka do brwi 3ml

Volumizing Mascara – RevitaLash 3ml

oraz odżywka do rzęs

2. Nagrody w konkursie zostaną wydane nagrodzonym uczestnikom konkursu zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Nagrody zostaną wydane w terminie wskazanym w regulaminie konkursu
3. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym, wolna od podatku dochodowego jest wartość wygranych w konkursie.

5. ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY I WYDANIE NAGRODY

1. Wyłonienie zwycięzców w konkursie, przeprowadzone zostanie przez specjalnie powołaną komisję konkursową w dniu 26 kweitnia 2016
2. W przyznaniu nagród biorą udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane od dnia 18 kwietnia 2016 – 25 kwietnia 2016, do godz. 24:00.
3. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.
4. Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do 5 dni roboczych od dnia ich wyłonienia, pod adresem e-mail, z którego zostało dokonane zgłoszenie.
5. Organizator zastrzega, że powiadomienie zwycięzcy o wygraniu nagrody, nastąpi wyłącznie w formie opisanej powyżej i tylko taka forma powiadomienia stanowi podstawę roszczenia o wydanie nagrody.
6. Organizator zastrzega, że nie będzie informował pozostałych uczestników konkursu o braku wygranej droga mailową.
7. Organizator zastrzega, iż nie wypłaci równowartości nagród w gotówce.
8. Dane zwycięzcy będą udostępnione do wglądu w siedzibie Organizatora. Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji danych zwycięzcy oraz treści jego odpowiedzi na pytanie konkursowe m.in. na stronie www.fit.pl
9. Za pomocą wiadomości email potwierdzającej wygraną zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie danych osobowych oraz danych adresowych. Zwycięzca zostanie także poinformowany, że w terminie 3 dni roboczych od powiadomienia o wygranej powinien potwierdzić za pomocą wiadomości email dane osobowe oraz oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z niniejszym konkursem oraz, że nie dotyczą go zastrzeżenia pkt. 2 rozdział 2 niniejszego regulaminu.
10. Po otrzymaniu przez Organizatora potwierdzenia informacji oraz danych adresowych, o których mowa w punkcie 9, nagrody zostaną wysłane zwycięzcom pocztą lub kurierem w terminie wyznaczonym przez Organizatora jednak nie później niż 10 dni od daty przysłania maila o którym mowa w pkt. 9 rozdział 2 niniejszego regulaminu
11. Nagroda niewydana w konkursie z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy pozostaną w dyspozycji Organizatora.

6. NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA KONKURSU
1. Organem dokonującym weryfikacji przyznania nagrody oraz decydującym o przyznaniu nagrody, o których mowa w pkt. 4.1, będzie komisja konkursowa.
2. Komisja konkursowa składa się z 3 członków powołanych przez Organizatora.
3. Komisja konkursowa dokonując weryfikacji zgłoszeń konkursowych, weźmie pod uwagę prawidłowość przesłanych zgłoszeń zgodnie z niniejszym regulaminem oraz kryterium oryginalności wykonania zadania konkursowego.

7. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania konkursu, jednakże nie później niż w terminie 31 dni od ostatecznego dnia wydania nagród. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika i ewentualnie numer telefonu kontaktowego, a także dokładny opis i powód reklamacji, adres email, z którego wysłane zostało zgłoszenie, treść wysłanego zgłoszenia, datę i godzinę wysłanego zgłoszenia.
3. Reklamacja winna być zgłoszona na adres Organizatora. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych, od daty ich otrzymania przez Organizatora.
4. Organizator rozpatrywać będzie reklamacje na podstawie regulaminu.
5. Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym, wysłanym na adres wskazany w reklamacji w terminie 7 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.

8. OGRANICZENIE ROSZCZEŃ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie zwycięzców konkursu.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonane zgłoszenia przez uczestników konkursu.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin konkursu dostępny będzie w biurze Organizatora: FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9 oraz www.fit.pl
2. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Wszelkie spory i roszczenia wynikłe z realizacji postanowień niniejszego Regulaminu rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy ze względu na siedzibę Organizatora.
3.W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdować będą przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Wiosenne porządki w domu i ogrodzie
Next post Romantyczna vs wyrazista- czyli sukienka na wiosnę!