Co daje masaż głowy i jak go wykonać?
Czas czytania:1 min

Co daje masaż głowy i jak go wykonać?

0 0

Skóra głowy jest silnie unerwiona i okryta gęstą siatką receptorów. Masowanie jej wytwarza endorfiny, redukuje stres i uwalnia uczucie przyjemności. A także stymuluje cebulki włosów do wzrostu. Dlatego masaż skóry głowy to rytuał, który do codziennej pielęgnacji powinny włączyć osoby marzące o mocnych, gęstych włosach.

Jak wykonać masaż?

Do takiego masażu najlepiej sprawdzi się specjalna szczotka do mycia i masażu skóry głowy Mohani. Zainspirowana akupunkturą, aby pomóc w prawidłowej pielęgnacji skóry głowy podczas mycia. Została stworzona, aby uświadomić, że zdrowe włosy powstają wtedy, gdy dbamy o naszą skórę. Szczotkowanie włosów usuwa pozostałości produktów do stylizacji, brud, kurz i sebum. To nowy, bardziej dokładny sposób mycia, dzięki któremu włosy pozostają czyste i świeże, a cebulki dotlenione.

Delikatnie przyciśnij szczotkę do skóry głowy, zaczynając od nasady włosów i masuj od czoła w kierunku karku. Ergonomiczny uchwyt z dodatkiem słomy pszenicznej został zaprojektowany tak, aby szczotka nie wypadała z rąk podczas mycia. Miękkie silikonowe wypustki pobudzają krążenie i pomagają w usunięciu martwego naskórka ze skóry głowy.

Jakie korzyści niesie ze sobą używanie szczotki?

  • Skuteczne oczyszczanie włosów i skóry głowy: szczotka dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Jej silikonowe włosie zapewnia delikatne działanie czyszczące i kojący masaż.
  • Zmniejszone zużycie szamponu: Przekształca niewielką ilość szamponu w gęstą pianę, zmniejszając tym samym zużycie szamponu.
  • Lepsze rozprowadzanie produktów do pielęgnacji włosów: odżywka, peeling, balsam lub olejek zostaną rozprowadzone przez szczotkę bardziej równomiernie i precyzyjnie, a podczas aplikacji silikonowe wypustki pobudzą krążenie, zwiększając skuteczność zastosowanych produktów.
  • Peeling skóry głowy: pozbywa się martwych komórek naskórka i pozostawia skórę czystą i świeżą. Pobudza do odnowy.
  • Szczotka stymuluje wzrost włosów: silikonowe wypustki delikatnie uciskają skórę głowy podczas mycia lub masażu w celu dotlenienia cebulek.

Aby pielęgnacja skóry głowy i włosów dała spektakularne efekty, warto poświęcić czas na analizę dostępnych na rynku szczotek i wybrać tę sprawdzoną i polecaną. Szczotka do mycia i masażu głowy Mohani zwyciężyła w plebiscycie Gazeta.pl w kategorii Hit Home Beauty 2022.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post <strong>Wiosna 2023 – poznajcie najważniejsze trendy makijażowe</strong>
Next post <strong>Wielka wojna, niewidomy żołnierz i historia pierwszej na świecie placówki szkolącej psich przewodników, czyli premiera </strong><em><strong>Światła nad ciemnościami</strong></em>