Lampa Glamcor, czyli funkcjonalność na miarę XIX wieku
Czas czytania:1 min

Lampa Glamcor, czyli funkcjonalność na miarę XIX wieku

0 0

Korzystając z możliwości oferowanych przez zaawansowaną technologię, coraz częściej możemy inwestować w wielofunkcyjne i przede wszystkim rozbudowane akcesoria i narzędzia. Żeby zobrazować to, w którą stronę idzie świat, wystarczy spojrzeć na smartfony. Niegdyś telefon służył tylko do kontaktowania się głosowego. Gdy przewód stał się zbędny, automatycznie wprowadzono również opcję wysyłania wiadomości tekstowych. Następnie pojawiły się telefony dotykowe z aparatami fotograficznymi, a teraz są to już niewielkie komputery z mocą obliczeniową, która przewyższa moc komputerów sprzed kilkunastu lat

Czy nie jest to imponujące? Jeśli potrzebujesz dodatkowych dowodów, spójrz na taki asortyment jak lampa Glamcor, która jest wielozadaniowym wyposażeniem dla stylistów, fotografów lub operatorów kamer, scenarzystów lub wielu innych specjalistów potrzebujących niestandardowych rozwiązań w swojej pracy. Jakie oferuje ona możliwości, ile kosztuje i gdzie ją kupić? Spieszymy z odpowiedzią na każde pytanie.

Indywidualne ustawienie świateł

Skoro lampa Glamcor posiada dwie niezależne głowice, warto zastanowić się, co można z nimi zrobić i jak je ustawić względem siebie. Otóż zamontowane one zostały na specjalnych elastycznych stelażach, które umożliwiają dokonanie wielu ciekawych konfiguracji i ustawień regulujących pozycję. Dzięki temu ustawienie światła, by padało ono pod odpowiednim kątem, nie powinno być dla nikogo kwestią problematyczną. Szybkość ustawienia oświetlenia ma ogromne znaczenie dla wydajności pracy.

Wydajność i niezawodność

Lampa Glamcor wyposażona jest w dwie głowice z diodami LED. Charakteryzują się one wysokim poziomem wytrzymałości, dzięki czemu mogą pracować nawet przez 50 tysięcy godzin! Trzeba przyznać, że jest to bardzo imponujący wynik – zwłaszcza jeśli zestawimy go z niskim poborem prądu i barwą światła na poziomie 5600K, która jest bardzo chętnie wykorzystywana przy realizacji najtrudniejszych zadań w fotografii, wideo, czy wizażu.

Dostępność w najlepszych sklepach

Biorąc pod uwagę, że lampa Glamcor to specjalistyczny asortyment, na próżno jej szukać w niewielkich lokalnych sklepach z oświetleniem lub wyposażeniem remontowo-budowlanym. Można za to sprawdzić okoliczne sklepy dla fotografów, czy komponentami dla salonów piękna. Nawet jeśli nie będzie jej na miejscu, pracownicy bez wątpienia będą mieć możliwość sprowadzenia jej na specjalne zamówienie, gdyż dzięki swojej funkcjonalności, zyskuje coraz większą popularność.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post „Tylko raz w roku” – najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej
Next post Śniadanie na 6+