Trzecie oko – czyli czary mary w makijażu

Trzecie oko – czyli czary mary w makijażu

0 0

Sztuka makijażu pełna jest tajemnic, które dobrze opanowane sprawią, że nasz look będzie prezentować się perfekcyjnie. Dziś Paulina Pilipczuk, wizażystka marki Golden Rose zdradzi nam idealny sposób na sprawdzenie czy nasze oczy są symetryczne. Zobaczcie na czym polega zasada trzeciego oka i jak ją skutecznie wykorzystać w codziennym makijażu

Zasada trzeciego oka to nie żadna magia, a sposób na uzyskanie, zachowanie, a nawet poprawienie symetrii naszej twarzy. Dzięki niej możemy zniwelować dysproporcje i optycznie poprawić naturę. Sama reguła mówi o tym, jak można sprawdzić czy nasze oczy są w odpowiedniej szerokości względem siebie.

Cała filozofia polega na tym, by zmierzyć szerokość jednego oka i wstawić odcinek o takiej długości pomiędzy nasze oczy. Jeśli odległość idealnie się wpasowuje to znaczy, że natura obdarowała nas symetryczną twarzą. W wypadku kiedy oczy są zbyt blisko lub zbyt daleko oddalone od tego odcinka, powinniśmy kierować się zasadami makijażu odpowiednimi dla budowy naszej twarzy. Wówczas należy zastosować odpowiedni makijaż korygujący dla oczu wąsko lub szeroko osadzonych.

W wypadku symetrycznych oczu mamy największe pole do popisu makijażem. Będzie pasować nam wszystko – smokey eyes, kocie oko, makijaż graficzny, a nawet spot light.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Suszarka na pranie – kupuj mądrze
Next post Dzień Matki – modne stylizacje