Uniwersalny olejek Kerastase Elixir Ultime – blask i witalność włosów
Czas czytania:1 min

Uniwersalny olejek Kerastase Elixir Ultime – blask i witalność włosów

0 0

O produktach Kerastase powinna słyszeć każda kobieta, która choć trochę interesuje się pielęgnacją włosów. Polecane są w wielu salonach fryzjerskich jako skuteczna kuracja odżywcza. Co kryje w sobie olejek do włosów Elixir Ultime Oleo-Complexe i czy warto sięgnąć po niego w codziennej pielęgnacji?

 

Na początek warto powiedzieć coś więcej na temat samej marki. Co wyróżnia Kerastase od innych producentów? To tutaj można znaleźć programy pielęgnacyjne szyte na miarę. Rytuały Kerastase uznawane są za najlepsze profesjonalne wsparcie włosów z różnymi problemami. Dla Kerastase każda kobieta jest wyjątkowa, a każde włosy potrzebują innego wsparcia. W takim razie, co pośród takiego wachlarza produktów robi u n i w e r s a l n y olejek do włosów? Przekonajmy się.

Uniwersalność – olejek do włosów dla każdego

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime to świetne rozwiązanie zawsze wtedy, kiedy nie do końca wiemy, jak zaklasyfikować nasze włosy. Nie mamy pewności, czy są tylko przesuszone i matowe, czy po prostu zniszczone (co zdarza się bardzo często). Odpowiedzią jest uniwersalny olejek do pielęgnacji włosów – Kerastase Elixir Ultime Oleo-Complexe można bowiem stosować niezależnie od typu włosów. Rozwiązuje wszystkie najpopularniejsze problemy z włosami.

JAK DZIAŁA OLEJEK KERASTASE?

Stosowany regularnie i zgodnie z zaleceniami Kerastase Elixir Ultime sprawia, że włosy odzyskują blask i są o wiele skuteczniej chronione np. przed wysoką temperaturą w trakcie stylizacji włosów. Olejek do włosów Kerastase zapobiega nadmiernej utracie wody, co przekłada się na gładkość i miękkość pasm. W ten sposób można zapobiegać puszeniu się włosów, a codzienna stylizacja staje się łatwiejsza i dużo skuteczniejsza. Skuteczność to wynik zastosowania unikalnego zestawu cennych olejków połączonych w formule Oléo Complexe:

– olej arganowy ochrania przed temperaturą,
– olej kameliowy wygładza i podkreśla blask,
– olej kukurydziany działa antyoksydacyjnie,
– olej pracaxi odżywia, a także wzmacnia włosy.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Jak złagodzić skutki zabiegów laserowych?
Next post Ginekologia estetyczna – wszystko co chciałabyś wiedzieć