Zabiegi modelujące na nadchodzące lato!
Czas czytania:3 min

Zabiegi modelujące na nadchodzące lato!

0 0

Pierwsze wysokie temperatury, długi dzień i mocne słońce jedno oznacza jedno – lato. Powoli rozpoczyna się sezon wakacji i upragnionych urlopów. Wyczekujemy podróży, długich ciepłych wieczorów przy chłodnych napojach. Wykładamy z szafy długo wyczekiwane lekkie i zwiewne ubrania. Niestety nie wszyscy wiążą lato się z tymi pozytywnymi skojarzeniami. Dla wielu osób wakacyjny okres jest deadlinem na stworzenie obiecanej sobie „formy życia”, którą niestety nie każdy osiągnął. W takiej sytuacji warto rozważyć zabiegi modelujące i wyszczuplające ciało.

Zabiegi kosmetologii estetycznej mające na celu poprawę wyglądu naszego ciała, stają się coraz popularniejsze i są stosowane na porządku dziennym. Tego typu zabiegi w stosunkowo krótkim czasie potrafią znacząco poprawić kondycję ciała i podnieść własną samoakceptację. Pomimo, że takie zabiegi polepszają wygląd, należy pamiętać, że podstawą zdrowej sylwetki jest odpowiednia, zbilansowana dieta oraz regularna aktywność fizyczna. To te czynniki gwarantują długotrwałe efekty. Zabiegi modelujące służą ich przedłużeniu oraz wzmocnieniu. Najczęściej wykorzystuje się je w przypadkach nadmiaru tkanki tłuszczowej w konkretnych partiach ciała, która jest widoczna pomimo zdrowego stylu życia. Pomagają zredukować tkankę tłuszczową z problematycznych obszarów.

Oferta zabiegów na rynku jest szeroka. Każdy z najróżniejszymi dolegliwościami jest wstanie znaleźć coś dla siebie. W szczególnych przypadkach przed wykonaniem jakiegokolwiek zabiegu ważna jest konsultacja z lekarzem, aby określił możliwość jego wykonania, bez uszczerbku na zdrowiu. Na co dzień to kosmetolog jest wstanie określić przeciwskazania i zadecydować o wykonaniu zabiegu. Zanim zdecydujemy się na zabieg, warto sprawdzić opinie o salonie, do którego chcemy się wybrać. Musi być on profesjonalny i posiadać zespół wykfalifikowanych kosmetologów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Szeroka gama zabiegów modelujących może być przytłaczająca, kiedy staramy się wybrać coś odpowiedniego dla nas. Nie wiemy co jest dla nas odpowiednie. Z pomocą przychodzi Ewa Grzegorczuk, kosmetolog i właścicielka 3 salonów kosmetycznych Cosmeo, które w swojej ofercie mają szeroki wybór tego typu zabiegów.

Poniżej prezentujemy TOP 3 zabiegi modelujące według kosmetolog Ewy Grzegorczuk.

  1. FALA UDERZENIOWA

Fala uderzeniowa, inaczej akustyczna to niezwykle silne impulsy dźwiękowe rozchodzące się po ciele jako drgania bez naruszenia ciągłości tkanki skórnej.Fala uderzeniowa jest stosowana w terapii cellulitu oraz miejscowej otyłości. Zadaniem zogniskowanej fali mechanicznej jest rozluźnienie tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie mikrokrążenia w stymulowanych tkankach. Tak zaawansowane, a przy tym nieinwazyjne leczenie skutecznie rozbija tkankę cellulitową i pomaga uzyskać gładką skórę w miejscach, gdzie zazwyczaj występują zmiany. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Dla uzyskania pożądanych rezultatów zaleca się wykonanie serii 7 zabiegów. Taka kuracja gwarantuje efekty takie jak: zredukowanie cellulitu, ujędrnienie skóry, zmniejszenie odwodu problematycznej okolicy, wysmuklenie i wymodelowanie ciała.

  1. KRIOLIPOLIZA

Jeśli walczysz z miejscowym nadmiarem tłuszczu w okolicach: brzucha, ud wewnętrznych, bryczesów lub boków ten zabieg jest dla Ciebie. Kriolipoliza to nowoczesna, skuteczna i bezbolesna metoda odchudzania poprzez zamrażanie tkanki tłuszczowej. Zabieg najnowszym urządzeniem CoolTech polega na kontrolowanym schłodzeniu tkanki z wykorzystaniem podciśnienia zasysającego do aplikatora fałd skóry wraz z tkanką podskórną. W efekcie tkanka tłuszczowa, która ma dużą podatność na działanie zimna, zostaje trwale zniszczona i ulega stopniowemu usunięciu z organizmu drogami limfatycznymi. Proces eliminacji komórek tłuszczowych rozpoczyna się po 15 dniach od zabiegu i trwa do 90 dni. Wynikiem jest nawet 30% redukcja tkanki tłuszczowej w obszarze poddanej zabiegowi. Dla uzyskania najlepszych efektów należy wykonać 3-6 zabiegów w odstępach sugerowanych przez kosmetologa.

  1. LIPOLIZA INIEKCYJNA AQUALYX

Lipoliza iniekcyjna należy do zabiegów, które nieinwazyjne modelują sylwetkę. Polega na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W gabinetach COSMEO Lipoliza Iniekcyjna jest wykonywana preparatem AQUALYX, zarejestrowanym do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Preparat rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową – zachodzi proces niszczenia komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu naturalną drogą metaboliczną. Zabieg jest bezbolesny, skuteczny, nieinwazyjny oraz jest alternatywą dla operacyjnych zabiegów mających ten sam cel. Najlepsze efekty osiągalne są u pacjentów z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Zwłaszcza w przypadku miejscowych otłuszczeń w takich miejscach jak: biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan, które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń i diety. Najlepsze rezultaty osiąga się wykonując serię zbiegów. Zalecane jest wykonanie serii 3-4 zabiegów co 4 tygodnie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Len – ekologiczne i lekkie rozwiązania na lato
Next post Jak zaaranżować ścianę z TV?