Innowacyjna ginekologia estetyczna
Czas czytania:2 min

Innowacyjna ginekologia estetyczna

0 0

Coraz więcej kobiet boryka się z problemami natury intymnej, które powodują codzienny dyskomfort i spadek satysfakcji ze współżycia. Rozwój zaawansowanych technologii medycznych z zakresu ginekologii estetycznej pozwala na leczenie tych problemów w sposób komfortowy, nieinwazyjny, bez hospitalizacji i rekonwalescencji

Wraz z upływem czasu i na skutek porodów w układzie rozrodczym kobiety dochodzi do szeregu zmian, które obniżają komfort życia. Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Przez wiele lat jedynym rozwiązaniem były metody chirurgiczne, związane z długim okresem rekonwalescencji. Na rynku pojawiły się jednak innowacyjne sposoby leczenia, które wykonują m.in. specjaliści Dermamed Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii we Wrocławiu, założonego i kierowanego przez prof. dr hab. n. med. Pawła Surowiaka.

Terapie z zakresu ginekologii estetycznej mają ogromny wpływ na poprawę jakości życia pacjentek także seksualnego, zarówno przed menopauzą, jak i po. Kobietom, które właśnie urodziły dzieci i odczuwają objawy luźnej, suchej pochwy, można pomóc od razu, zwężając i przywracając jej wilgotność. Z kolei wpływ na jakość życia kobiet po menopauzie z ciężką atrofią, bolesnym współżyciem i zaburzeniami pracy pęcherza jest jeszcze większy, ponieważ po zabiegu tkanki sromu i pochwy, produkują więcej kolagenu, zapewniając tym samym ich prawidłowe funkcjonowanie. Specjaliści z Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed stosują wszystkie dostępne technologie, dobierane do indywidualnych potrzeb pacjentek:

  • innowacyjny zabieg Thermi VA
  • zabiegi laserowe z użyciem lasera Fotona Spectro SP –IntimaLase i IncontiLase
  • zabiegi laserem MonaLisa Touch

Zabiegi ginekologii estetycznej – Thermi VA

Opatentowana głowica Thermi VA umożliwia nieinwazyjne i bezbolesne leczenie wewnętrznych oraz zewnętrznych defektów narządów intymnych. Zabieg wykorzystujący energię radiofrekwencji przypomina ciepły masaż. Wystarcza, aby odmłodzić okolice intymne – zwęża i nawilża pochwę, odmładza wargi sromowe oraz zmniejsza nietrzymanie moczu.

Zabiegi ginekologii estetycznej – MonaLisa Touch

– Zabieg ma na celu przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększenie elastyczności jej ścianek oraz lepszego nawilżenia. Pacjentki, które do tej pory skarżyły się na świąd, suchość oraz infekcje już po pierwszym zabiegu odczuwają znaczną poprawę – tłumaczy ginekolog dr Aneta Myszczyszyn z Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed we Wrocławiu.

Zabiegi ginekologii estetycznej z użyciem lasera Fotona Spectro SP- IntimaLase i IncontiLase

Zabiegi z użyciem lasera Fotona Spectro SP zapewniają wysoką skuteczność (90%), nieinwazyjność procedur i praktycznie zerowe ryzyko powikłań.

Laserowe obkurczanie pochwy metodą IncontiLase pozwalają ograniczyć problem wysiłkowego nietrzymania moczu, a IntimaLase umożliwia skuteczne leczenie rozluźnienia mięśni pochwy, które zazwyczaj pojawia się w okresie menopauzy lub po porodzie i powoduje utratę satysfakcji ze współżycia – opowiada dr Aneta Myszczyszyn.

Na wykonanie zabiegów w klinice Dermamed decydują się kobiety niemal w każdym wieku. To dowód na to, że nasi specjaliści niezależnie od problemu znajdą właściwą metodę leczenia dla każdej pacjentki.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Lato w pełni – stylizacje na piknik!
Next post Szparagowy zawrót głowy – szybki makaron ze szparagami i pieczarkami