Jak prawidłowo myć przestrzenie międzyzębowe?
Czas czytania:1 min

Jak prawidłowo myć przestrzenie międzyzębowe?

0 0

Większość ludzi posiada przekonanie, że o higienie jamy ustnej posiada wystarczającą wiedzę i prawidłowo dba o stan swojego uzębienia. Codzienne szczotkowanie zębów, stosowanie odpowiednich do ich rodzaju past oraz płynów do płukania jamy ustnej, zapewnia optymalną i wystarczającą higienę. Tymczasem regularnie czyszczenie zębów nie wystarczy, by cieszyć się ich zdrowym wyglądem. Zwłaszcza osoby posiadające implanty, mosty czy aparaty ortodontyczne narażone są na szkodliwe działanie bakterii występujących w przestrzeniach międzyzębowych, które niezwykle trudno jest utrzymać w należytej higienie za pomocą szczoteczki do zębów, nawet tej elektrycznej

Idealnie czyste zęby

Niemal każdy, kto przywiązuje wagę do pięknego uśmiechu i zdrowych zębów, narzeka często na uczucie dyskomfortu, jaki towarzyszy nawet po umyciu zębów. Spowodowane jest to pozostawaniem resztek pokarmowych w przestrzeniach międzyzębowych. Ich usuniecie jest bardzo trudne i nawet nici dentystyczne nie zawsze są w stanie podołać temu zadaniu. Dlatego miłośnicy białego i olśniewającego uśmiechu, a także wszyscy, którzy posiadają implanty, aparaty ortodontyczne czy mosty, powinni koniecznie zaopatrzyć się w irygatory do zębów: https://www.domowystomatolog.pl/pol_m_Irygatory-do-zebow-162.html Takie urządzenia idealnie czyszczą przestrzenie międzyzębowe za pomocą płynu wystrzeliwanego pod ciśnieniem. To sprawia, że zęby pozostają idealnie czyste i pozbawione jakichkolwiek bakterii powodujących próchnicę.

Irygator gwarancją zdrowych zębów i dziąseł

Osoby mające przyjemność używania irygatorów, potwierdzają ich wysoką skuteczność i działanie. Irygatory do zębów bardzo precyzyjnie czyszczą wszystkie przestrzenie międzyzębowe, pozostawiając jamę ustną idealnie świeżą, a zęby perfekcyjnie czyste. Stosowanie tych urządzeń pod niewielkim ciśnieniem masuje delikatne i krwawiące dziąsła widocznie wpływając na ich kondycję.  Irygatory do zębów doskonale dbają o higienę kieszeni dziąsłowych i zakamarków aparatów ortodontycznych, zapobiegając jakimkolwiek stanom zapalnym w jamie ustnej.

Prawidłowa higiena jamy ustnej i stanu uzębienia wymaga stosowania różnorodnych urządzeń do jej pielęgnacji. Szczoteczki do zębów czy te elektryczne, czy też soniczne lub tradycyjne doskonale oczyszczają zęby z wszelkich osadów, jednak nie zawsze docierają do miejsc trudno dostępnych. Irygatory do zębów idealnie usuwają resztki pokarmów pozostawiając jamę ustną nieskazitelnie czystą. Irygatory do zębów wywierają także dobroczynny wpływ na  dziąsła bowiem masując je cudownie poprawiają ich ukrwienie i kondycję.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Przesilenie jesienne – jak załagodzić jego skutki?
Next post Idealne ciało po ciąży – to możliwe! – rozmowa z ekspertami